Makijaż permanentny Wrocław +48506679358. Alesia Khakhlova - trener z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej.

Cena

Cena makijażu permanentnego Wrocław. Cennik usług obejmuje konsultację, stworzenie projektu, wykonanie zabiegu. Dermopigmentacja otoczki. Rekonstrukcja blizn. Makijaż permanentny. Tatuaż.

„Perfekcyjna dermopigmentacja jest dostępna dla każdego. Wykorzystuję jedynie pigmenty najwyższej jakości od europejskich producentów”/Alesia Khakhlova/ . Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi cenami.

Makijaż permanentny Wrocław

Wszystkie ceny są podane w PLN. Aby zarezerwować termin, prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 100 zł. Lub 150 zl za konsultacje (1 godz). Ta kwota zostanie odjęta od ceny regularnej w dniu przeprowadzenia zabiegu.

„Staram się przekazać klientom profesjonalizm i poprawność wykonania usług z zakresu makijażu permanentnego. W związku z tym proszę o szacunek dla mojej pracy i szacunek wobec mojego czasu. Każda procedura powinna być wykonana z należytą powagą, a podejście klientów do procedur makijażu permanentnego również powinno być poważne.”

1 Makijaż permanentny – cena

2 Pigmentacja medyczna DERMOPIGMENTACJA

BRWI – CENA

Odświeżenie makijażu permanentnego do roku od wykonania zabiegu

Odświeżenie od 2 lat

Mikropigmentacja skóry głowy – cena

Usuwanie makijażu permanentnego – cena

Ważna informacja dla wszystkich

Szanowni Państwo! W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pacjentów, dostosowuję organizację pracy (makijaż permanentny, tatuaż, szkolenie) do wymogów stawianych, wynikających  z panującej na świecie pandemii COVID-19.

Bardzo proszę o dostosowane się do zasad organizacyjnych .
Wszystkie wizyty będą potwierdzane telefonicznie.
Proszę o punktualne stawianie się na wyznaczoną godzinę wizyty.
Proszę nie przychodzić przed ustalonym czasem.

Planuję wizyty w sposób uniemożliwiający kontakt klientów miedzy sobą.
Pomiędzy wizytami dezynfekcji podlegają gabinety oraz poczekalnia.

Do zabiegów makijażu permanentnego

Zleceniodawców korzystających z usług makijażu permanentnego obowiązuje konieczność stosowania środków ochrony osobistej, tj. własnych maseczek zakrywających usta i nos. Proszę o przychodzenie samodzielnie, bez osób towarzyszących. Osoby poniżej 18 roku życia mogą być towarzyszone tylko przez jednego rodzica lub opiekuna prawnego.

Informuję, że do zabiegów makijażu permanentnego będą przyjmowani jedynie klienci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, katar, ból głowy, zaburzenia węchu, smaku).

Przed wejściem do gabinetu makijażu permanentnego (tatuażu) każdemu klientowi zostanie bezdotykowo zmierzona temperatura ciała. Następnie będzie zobowiązany do dezynfekcji rąk w wyznaczonym miejscu oraz do wypełnienia dodatkowych oświadczeń i zgód związanych z obecnym stanem epidemii.

W trakcie zabiegów ograniczamy rozmowę do niezbędnego minimum. Ja sama używam maseczek, przyłbic oraz jednorazowych fartuchów i prześcieradeł. Liczbę osób obecnych przy zabiegu ograniczamy do absolutnego minimum.

Cała placówka jest wyposażona w lampy UV oraz włączniki świateł wykonane z miedzi przeciwdrobnoustrojowej. Przypominam również, że oferuję możliwość przeprowadzenia konsultacji online. Cena konsultacji wynosi 150 zł. Zawsze jestem do Państwa dyspozycji, proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do zobaczenia!

W przypadku pojawienia się objawów choroby, zalecam konsultacje online – to bezpieczniejsze (płatne). Pozdrawiam, Millecenta (Alesia Khakhlova).

Dermopigmentacja otoczki brodawki piersiowej po mastektomii

Dermopigmentacja otoczki sutkowej (odtworzenie otoczki i sutków, tatuowanie otoczki) po usunięciu piersi i raka – zabieg jest opłacany przez klienta indywidualnie po konsultacje .
Dla klientów po chemioterapii wykonanie tatuażu sutków nie jest całkowite bezpłatne. Cena jest indywidualna dla kobiet po usunięciu piesi i raka.

Cena różni się od podanej w cenniku. W skomplikowanych sytuacjach klient może poznać cenę dermopigmentacji otoczki po mastektomii lub w skomplikowanych przypadkach indywidualnie. Cena jest ustalana jako minimum w zależności od zużytych materiałów i niezbędnego sprzętu.

Cennik usług

Makijaż permanentny Wrocław – cena
PLN / zł
Konsultacja. Konsultacje online / offline150 zł
MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – CENA
Makijaż permanentny ust – kontur + wypełnienie1200 zł
Makijaż permanentny ust – metodą INJECT LIPS
(perfekcyjny makijaż permanentny, technika 3D)
1200 zł
Makijaż permanentny ust metodą aquarell lips 1000 zł
Cena makijażu permanentnego (dla modelki) 600 zł
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – CENA
BRWI OMBRE
Lekkie pudrowe brwi, stopniowane intensywnością koloru.
Makijaż permanentny brwi – metoda Cieniowania/Ombre/Powder
1000 zł
Makijaż permanentny brwi – INJECT BROWS (perfekcyjne brwi, technika 3D)1200 zł
Makijaż permanentny brwi metodą włoskową polega na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, aby do złudzenia przypominał naturalne brwi1200 zł
 
Cena makijażu permanentnego KRESKA górna
Makijaż permanentny kreska górna – metodą INJECT EYES
Zagęszczająca, SUPER efekt + cień
1200 zł
Makijaż permanentny kreska górna rozcieniowana (między rzęsami)700 zł
Makijaż Kreska Eyeliner – przestrzeń między rzęsami + rysowanie klasycznej strzałki1200 zł
Naprawianie nieudanego makijażu permanentnego. 1 sesja – 1200 zł. Korekta № 1 (i № 2) – 650 zł
Piegi1000 zł
Róż na policzkach1200 zł
Zapraszam na indywidualne konsultacje, aby klient (-ka) mógł (-a) uzyskać ważne informacje na temat zabiegu

Pigmentacja medyczna DERMOPIGMENTACJA

Pigmentacja medyczna brodawki i otoczki sutkowej 
Cena makijażu permanentnego
DERMOPIGMENTACJA OTOCZKI BRODAWKI SUTKOWEJ

Rekonstrukcja brodawki. Wypełnienie kolorem. Estetyczna dermopigmentacja.2000/1000
Odtwarzanie brodawki sutkowej – 3D Medyczna (estetyczna dermopigmentacja)
2500 zł + 1000 zł
Rekonstrukcja blizny / Dermopigmentacja bliznod 1000 (cena może być inną)

Przygotowanie do zabiegu dermopigmentacji otoczki


Usuwanie makijażu permanentnego CENA

Remower, Laser

Usuwanie makijażu permanentnego
Rozjaśnianie makijażu permanentnego (usuwanie ) REMOWER


450 – 600 zł
Korekta makijażu permanentnego za pomocą zmywacza – REMOWER Swiss Color. 1 sesja – 10…300 – 600 zł

Tattoood 1200 zł

Odświeżenie makijażu permanentnego do roku od wykonania zabiegu

Dodatkowa pigmentacja to korekcja makijażu permanentnego ust, brwi, eyeliner lub brodawek sutkowych, która może być wykonywana od 1 miesiąca do 2 miesięcy.
Korekta makijażu permanentnego Nr 1 po pierwszym zabiegu wynosi 50% ceny podstawowej. Dodatkowa pigmentacja (Nr 1) – uzupełnienie odświeżenia w ciągu 5-8 tygodni
Dodatkowa pigmentacja (Korekta makijażu permanentnego Nr 2) po pierwszym zabiegu wynosi 30% ceny podstawowej i może być wykonana w ciągu miesiąca od dopigmentacji (po korekcji makijażu permanentnego Nr 1)
Dopigmentowanie makijażu do roku (Nr 1) ma cenę wynoszącą 50% ceny podstawowej.
Dopigmentowanie makijażu po 2 lat kosztuje 80% ceny podstawowej, w zależności od sytuacji.

Odświeżenie od 2 lat

Dopigmentowanie makijażu po 2 lat do 2,5 roku – kosztuje 80% ceny podstawowej, w zależności od sytuacji.

Mikropigmentacja skóry głowy – cena Wrocław

Mikropigmentacja skóry głowy nie rekonstruuje włosów w taki sam sposób, jak to robi system uzupełniania włosów. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnie dobranego pigmentu, którego celem jest imitacja wyrastających mieszków włosowych o długości od 0,3 do 0,5 mm.od 1200

Przyjęcia pacjentów ustalane są indywidualnie.

 1. Awatar Anna
  Anna

  Przyjechałam z Berlina, Niemiec, i nie mogłam się nie podzielić swoimi wrażeniami na temat tego, jak niesamowite auryole wykonała mi mistrzyni. Absolutnie nie żałuję swojego wyboru. Alesia cudownie odtworzyła moje piersi, czyniąc je nie tylko pięknymi, ale również naturalnymi. Mój mąż był zachwycony rezultatem, i ponownie czuję, że jest w mnie zakochany, i w moje piersi. Ta procedura pomogła mi przezwyciężyć kompleksy związane ze szramami. Jestem całkowicie zadowolona z pracy Alesii Khakhlovej (Millecenta) i polecam ją wszystkim kobietom.

  Nie mogę nie podkreślić, że jeśli zastanawiasz się nad poprawieniem atrakcyjności swoich piersi i ukryciem szram, to śmiało możesz udać się do Wrocławia, Polska, i zaufać mistrzyni Alesii. Jej praca to prawdziwe dzieło sztuki, i sprawi, że twoje piersi staną się niezwykle naturalne i atrakcyjne. Boże, teraz z przyjemnością pokazuję swoje piersi w saunie i czuję się pełnoprawną kobietą. Dziękuję, Alesiu, za twój talent i profesjonalizm!

 2. Awatar Anna
  Anna

  I came from Berlin, Germany, and I couldn’t help but share my impressions about how amazing a job the master did on my areolas. I absolutely don’t regret my choice. Alesia wonderfully recreated my breasts, making them not only beautiful but also natural. My husband was delighted with the result, and I feel once again that he is in love with me and my breasts. This procedure helped me overcome the complexes associated with scars. I am completely satisfied with the work of Alesia Khakhlova (Millecenta) and recommend her to all women.

  I cannot emphasize enough that if you are considering improving the attractiveness of your breasts and hiding scars, you can confidently go to Wrocław, Poland, and trust the mastery of Alesia. Her work is a true work of art and will make your breasts incredibly natural and attractive. Goodness, now I happily show my breasts in the sauna and feel like a complete woman. Thank you, Alesia, for your talent and professionalism!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze do “Cena

 1. Przyjechałam z Berlina, Niemiec, i nie mogłam się nie podzielić swoimi wrażeniami na temat tego, jak niesamowite auryole wykonała mi mistrzyni. Absolutnie nie żałuję swojego wyboru. Alesia cudownie odtworzyła moje piersi, czyniąc je nie tylko pięknymi, ale również naturalnymi. Mój mąż był zachwycony rezultatem, i ponownie czuję, że jest w mnie zakochany, i w moje piersi. Ta procedura pomogła mi przezwyciężyć kompleksy związane ze szramami. Jestem całkowicie zadowolona z pracy Alesii Khakhlovej (Millecenta) i polecam ją wszystkim kobietom.

  Nie mogę nie podkreślić, że jeśli zastanawiasz się nad poprawieniem atrakcyjności swoich piersi i ukryciem szram, to śmiało możesz udać się do Wrocławia, Polska, i zaufać mistrzyni Alesii. Jej praca to prawdziwe dzieło sztuki, i sprawi, że twoje piersi staną się niezwykle naturalne i atrakcyjne. Boże, teraz z przyjemnością pokazuję swoje piersi w saunie i czuję się pełnoprawną kobietą. Dziękuję, Alesiu, za twój talent i profesjonalizm!

 2. I came from Berlin, Germany, and I couldn’t help but share my impressions about how amazing a job the master did on my areolas. I absolutely don’t regret my choice. Alesia wonderfully recreated my breasts, making them not only beautiful but also natural. My husband was delighted with the result, and I feel once again that he is in love with me and my breasts. This procedure helped me overcome the complexes associated with scars. I am completely satisfied with the work of Alesia Khakhlova (Millecenta) and recommend her to all women.

  I cannot emphasize enough that if you are considering improving the attractiveness of your breasts and hiding scars, you can confidently go to Wrocław, Poland, and trust the mastery of Alesia. Her work is a true work of art and will make your breasts incredibly natural and attractive. Goodness, now I happily show my breasts in the sauna and feel like a complete woman. Thank you, Alesia, for your talent and professionalism!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!