INKJECT – Teoria koloru w praktyce

TECHNIKA INKJECT – technologia realistycznego makijażu permanentnego. Unikalny system PMU

SZYBKOŚĆ + prostota = WYNIK

Stabilność chemiczna koloru na życzenie klienta

TECHNIKA INKJECT – 1 CZĘŚĆ KURSU

Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu pigmentologii? Czy uważasz, że jest to trudne, długie i nierealne? Mylisz się! Centrum Szkoleń Makijażu Permanentnego MILLECENTA oferuje program, który pozwoli Ci zacząć ćwiczyć zaraz po treningu.

Na szkoleniu TECHNIKA INKJECT dowiesz się, jak dobrać odpowiedni kolor do ćwiczeń.Błędy kolorów są wykluczone. Wy łatwy sposób możesz określić, jakiego pigmentu potrzebujesz w danej sytuacji. Dowiesz się, czym różnią się pigmenty, jak skład pigmentu wpływa na wynik.

Jak wybrać wysokiej jakości pigment?

Początkujący mistrz często polega na radach instruktora po ukończeniu kursu podstawowego lub postępuje zgodnie z radą sprzedawcy. Sprzedawcy nie wiedzą wszystkiego o pigmentach. Dlatego zalecenia sprzedawcy w wielu przypadkach mają charakter komercyjny.

W wielu przypadkach eksperci popełniają błędy przy wyborze pigmentów, mimo że dobrze znają kolory i prawa dotyczące kolorów. Jednocześnie mają estetyczny gust, znają nowoczesne trendy w makijażu permanentnym.

Błędy kolorów

Mistrz musi zrozumieć, że błędy w koloryzmie prowadzą do wielokrotnych poprawek, a czasem do usunięcia makijażu permanentnego.

Wyniki praktyki pokazują, że wielu profesjonalistów potrzebuje lat, aby dogłębnie zbadać pigmenty stosowane w tatuażu. Dlatego mistrzowie wyróżniają dla siebie główne barwniki. Wykorzystują je głównie w praktyce.

Niedobory pigmentów

W Studio MILLECENTA na zajęciach praktycznych badamy zalety i wady pigmentów. Czarodzieje wykonują prace na modelu. Badają technologię INKJECT, która jest stosowana podczas pracy z pigmentami różnych producentów. Zajęcia obejmują pigmentologię, kolorystykę, zastosowania praktyczne.

Jak wygląda kurs INKJECT

Należy zauważyć, że każdy producent pigmentów ma własne zasady pracy. Na lekcjach praktycznych uczniowie dowiedzą się: jak prawidłowo miesza się pigmenty o różnych kompozycjach, jak wyglądają w pojemnikach, jak będą się manifestować podczas procesu implantacji.

W praktyce analizujemy: jak nawigować w ilości wszczepianego pigmentu, jak określić ważny moment zakończenia pracy.

Ważny jest kolor pigmentu w butelce. Doświadczony rzemieślnik rozumie, że bardzo często kolor pigmentu w butelce i na skórze nie pasuje. Wielu początkujących mistrzów tego nie rozumie. Po wygojeniu na skórze w różny sposób pojawiają się różne pigmenty z różnymi technikami.

Używaj pigmentów prawidłowo, aby po zagojeniu pozostała maksymalna pozostałość koloru. Dowiesz się o tym szczegółowo w części 1 szkolenia INKJECT – INK-TECHNIQUE.

System INK-TECHNIQUE to podstawa wiedzy, bez której nie da się osiągnąć sukcesu w makijażu permanentnym. Wysokiej jakości pigment, odpowiednio dobrany do koloru skóry, to sukces każdego profesjonalisty.

KONCEPCJA „Wysokiej jakości pigment”

  • elastyczność pigmentu (ważny składnik)
  • stabilność chemiczna
  • interakcja z innymi pigmentami
  • skład pigmentu
  • kolor pigmentu (podstawa sukcesu makijażu permanentnego podczas gojenia)

CELE SZKOLENIA INKJECT

Opracowany program INK-TECHNIQUE daje możliwość zrozumienia procesów zachodzących w skórze. Dowiesz się, jak uzyskać przewidywalne wyniki.

Kształtowanie wiedzy teoretycznej i praktycznej przy doborze pigmentu.

Szkolenie Mistrzów makijażu permanentnego w zakresie prawidłowego stosowania pigmentów (płynnych i gęstych preparatów).

Przeprowadzić analizę stosowania preparatów pigmentowych dla różnych technik w makijażu permanentnym.

Aby ujawnić cechy używania brązowego pigmentu.

Aby ujawnić cechy stosowania pigmentów w kolorze czerwonym, żółtym, czarnym, nude w makijażu permanentnym.

Zapoznanie specjalistów z kołem kolorów mistrza makijażu permanentnego Khokhlova. Szkolić mistrzów makijażu permanentnego w zakresie prawidłowego używania koła kolorów w praktyce.

Ujawnienie cech stosowania organicznych i nieorganicznych pigmentów w makijażu permanentnym. Przeanalizuj ich zalety i różnice.

Jaka jest różnica między barwnikiem do tatuażu a trwałym? Analiza barwników.

Przetestuj pigment w praktyce, aby określić jego jakość.

Przetestuj pigment w praktyce, aby określić jego stabilność chemiczną.

Przekazanie pogłębionej wiedzy na temat pojęcia „elastyczności pigmentu” w celu zastosowania różnych technik w praktyce.

Сформировать знания о взаимодействии одних пигментов с другими на основе их химического состава.

Pojęcie „poprawnej kompozycji”. Nauczenie technologii tworzenia mieszanek do makijażu permanentnego w celu przewidywania ostatecznego wyniku koloru po wyleczeniu.

Przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy na temat składu korektorów makijażu permanentnego na podstawie koła kolorów Khokhlova.

JAK ZOSTAĆ NAJLEPSZYM MISTRZEM TATUAGE?

Как стать лучшим мастером татуажа?
А.M. Хохлова (Millecenta)

Kurs INK-TECHNIQUE zapewnia mistrzowi makijażu permanentnego dogłębną wiedzę z zakresu kolorystyki, kolorymetrii i pigmentologii.

Podczas treningu nie wyróżniamy pigmentów w celach reklamowych. Ten kurs nie jest promocją pigmentów. Kurs INK-TECHNIQUE to podstawa wiedzy z zakresu makijażu permanentnego. Prawa autorskie należą do A.M. Khokhlova (Millecenta).

Szkolenie INK-TECHNIQUE ujawnia

cechy pracy z pigmentami o różnych składach

dobór pigmentu do określonej techniki

kolorystyka i pigmentologia – jak przewidzieć kolor pigmentu po implantacji

Wybór koloru pigmentu to jedno z największych wyzwań zawodowych, przed którymi stają profesjonaliści.


2 CZĘŚĆ SZKOLENIA – część praktyczna INKJECT

Zastosowanie wiedzy teoretycznej w praktyce

INKJECT TECHNIQUE

INJECT BROWS – BRWI. Sekcja techniki INKJECT

INJECT BROWS. TECHNIKA INKJECT
Pracę wykonał mistrz makijażu permanentnego A. M. Khokhlova (Millecenta)

KSZTAŁT BRWI + OBJĘTOŚĆ = WYNIK

Perfekcyjne brwi, perfekcyjny kształt, imitacja realistycznego włosa, stabilność chemiczna – decyduje o tym chęć klientki!

Począwszy od kursu podstawowego wielu mistrzów nie rozumie, że kolor w makijażu permanentnym jest nierównomiernie odbijany i częściowo wchłaniany przez skórę.

Dlaczego widzimy taką różnorodność odcieni na skórze?

Istnieją kolory achromatyczne (bezbarwne, do których wszystkie są w kolorach białym, czarnym i szarym) i kolory szare.

Kolor to odczucie, które pojawia się w narządzie wzroku, gdy jest wystawiony na działanie różnych promieni światła.

To, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealne brwi?

INK-TECHNIQUE – to analiza koloru w makijażu permanentnym. W tej części studium szczegółowo omawia system kolorów.

INJECT BROWS – druga część szkolenia INKJECT. INJECT BROWS to unikalna technologia tworzenia brwi. Struktura twarzy jest ważną częścią treningu. W praktyce analizujesz lokalizację oczu klienta. Czy oczy są blisko czy daleko? Podstawa brwi jest wyraźnie zaznaczona.

Wszystkie linie brwi po zagojeniu powinny być gładkie, bez ostrych kącików i widocznych konturów. Po wygojeniu chcesz dotknąć brwi. Zagojone brwi wyglądają jak żywe i naturalne.

Przed użyciem pigmentu ważne jest, abyśmy ustalili, która część brwi jest bardziej rozświetlona. Jakie włosy są najciekawsze? Analizujemy szczegółowo: która część skóry jest bardziej oświetlona, ​​a która mniej. Podświetl ton, ton średni i cień.

ZALETY TECHNIKI – INJECT BROWS

Klient przed rozpoczęciem zabiegu ma możliwość obejrzenia wykonanej pracy po wyleczeniu. To jest moja główna zasada.

Słowa klienta: „Tak, to są właśnie te brwi, o których marzyłamа od tak dawna!” – znak, że pracujesz zawodowo.

Otrzymasz pełną praktykę w Centrum Naukowym MILLECENTA, aby wykonać szkic brwi. Ujawniają się cechy pracy zarówno ze starzejącą się, jak i młodą skórą.

INJECT BROWS. Szkic brwi

Szkic w tej technice nie jest tworzony czarnym ołówkiem ani czerwonym długopisem. W praktyce używany jest specjalny ołówek do szkicowania.

Szkic jest natychmiast mocowany na skórze. Kształt jest doskonały. Aby naprawić szkic brwi, stosuje się igłę 0,25, aw trakcie pracy – igły 3 rs, 0,30 i 0,25, w niektórych przypadkach 5 rs.

Stabilność chemiczna koloru: 2-3 miesiące, 2-6 miesięcy, 2-12 miesięcy. Wszystko zależy od chęci klienta, przez jaki czas chce nosić brwi. Być może klient ma wątpliwości i chce spróbować PM na krótszy okres z powodów psychologicznych, dlatego okres stabilności chemicznej negocjowany jest przed rozpoczęciem procedury.

Podczas zabiegu stosuje się znieczulenie wtórne przez 5 sekund. Podczas stosowania TECHNIKI WTRYSKU na ustach znieczulenie nie zawsze jest konieczne. Rzadko stosuje się znieczulenie.

KOLOR I OBJĘTOŚĆ BRWI

Zgodnie z reliefem twarzy dolna część brwi jest bardziej w cieniu. Górna część brwi znajduje się w kierunku światła, dzięki czemu wygląda jaśniej. Ważne jest, aby uzyskać naturalny ton pasemek bez większych kontrastów. Pasemka nie powinny po wygojeniu wyglądać na gęsty wzór, powinny wyglądać naturalnie.

Kiedy malujemy włosy, w naszej pracy używamy kilku pigmentów. Wybierz środkową część włosów w jasnym odcieniu.

Podczas pracy konieczne jest sfotografowanie klienta, aby zrozumieć i poczuć różnicę przed i po zabiegu. Tylko najbardziej widoczne włosy powinny mieć blask, ale nie wszystkie.

W każdym przypadku konieczne jest wcześniejsze przeanalizowanie brwi przez mistrza. Flara nie jest zlokalizowana na wszystkich włosach. Znajduje się tylko w niektórych obszarach włosów. To jest czubek lub wypukła część włosa, brwi.

WYNIK

Заживший перманентный макияж. Пудовые брови
Uzdrowiony makijaż permanentny brwi. INJECT BROWS

Moja technika INJECT BROWS pozwala na stworzenie formy uwzględniającej indywidualne cechy osoby oraz wyjaśnienie klientowi swojego wyboru. To budzi zaufanie i szacunek wśród klientów.

Tworzenie wyrazistego wyglądu to ważna zasada w mojej pracy. Klasyfikacja elementów brwiowych, jaką oferuje technika INJECT BROWS, pozwala świadomie wybierać spośród różnorodnych elementów brwi opcję, która najdokładniej oddaje indywidualność klientki. Praca musi być przemyślana. Ważne jest, aby zrozumieć, jakie informacje zawiera każdy element brwi w tej technice.

TECHNIKA INJECT BROWS podczas wykonywania makijażu permanentnego ma na celu przede wszystkim osiągnięcie maksymalnej naturalności i piękna, jednocześnie pozwala na zmianę kształtu brwi, dodanie kontrastu oraz uzupełnienie zewnętrznych końcówek. Istotą techniki INJECT BROWS jest to, że mistrz nada idealny kształt i kolor brwi.

TRUDNOŚĆ TECHNOLOGII

Złożoność techniki polega na znajomości koloru i pigmentologii. Dlatego pierwszym etapem szkolenia jest INK-TECHNIQUE. Po tym etapie możesz opanować sekrety INJECT BROWS TECHNIQUE.


INJECT LIPS – USTA. Sekcja techniki INKJECT

FORMA UST + OBJĘTOŚĆ = WYNIK

заживший татуаж губ
Ostateczny wynik makijażu permanentnego ust wykonał A.M. Khokhlova

Makijaż permanentny ust jest jedną z najjaśniejszych i najbardziej odkrywczych procedur. Dobrze wykonany tatuaż na wargi może stać się prawdziwą ozdobą twarzy. Za pomocą tatuażu ust możesz poprawić kształt, kolor i ukryć niedoskonałości.

Każda kobieta ma niepowtarzalne rysy twarzy, a moim zadaniem jest uwydatnić usta kobiety, aby znaleźć cienką granicę między tym, jak widzi siebie moja klientka, a tym, co naprawdę mu odpowiada.

ZALETY TECHNIKI UST

Przed rozpoczęciem zabiegu klient może zobaczyć efekt. Szerokość ust, objętość górnej i dolnej wargi są wyraźnie określone. Określa się lokalizację szczeliny ustnej. Szczelina ustna będzie znajdować się w przybliżeniu 1/3 od nosa, gdy wizualnie podzielimy odległość od czubka nosa do końca brody na 3 części. W zależności od odległości, można powiększyć górną i dolną wargę.

Wybór koloru to trudne zadanie. Nowej klientce, która nigdy nie wykonywała makijażu permanentnego ust, trudno sobie wyobrazić, jak zmieni się kolor na różnych etapach odbudowy skóry. Nakładanie pigmentu na dłonie, policzki lub usta nie zapewni dokładnego obrazu koloru skóry. Dlatego zawsze konieczne są dodatkowe zabiegi, aby efekt był doskonały na twarzy.

Główną i ważną częścią treningu techniki INK-JECT TECHNIQUE LIPS jest INK-TECHNIQUE, która daje mistrzowi zrozumienie, jaki pigment powinien być dobrany prawidłowo do pracy. Szkolenie obejmuje formy budowania twarzy, ust, etapy wykonania techniki

ĆWICZYĆ (практика)

Studenci MILLECENTA Studio School otrzymują dobrą praktykę w tworzeniu szkicu makijażu permanentnego ust. Specyfika pracy ujawnia się zarówno przy skórze starzejącej się, jak i młodej.

Возрастной татуаж губ
Отработка техники на возрастных губах
как долго заживает перманентный макияж губ
INJECT LIPS на молодых губах под разным освещением

Stabilność chemiczna koloru: 5-6 miesięcy, 5-12 miesięcy i więcej. Wszystko zależy od chęci klienta, przez jaki czas chce mieć piękny, regularny kształt ust. Być może klient ma wątpliwości i chce spróbować PM na krótszy okres z powodów psychologicznych, dlatego okres stabilności chemicznej jest negocjowany przed rozpoczęciem procedury.

Znieczulenie podstawowe w tej technice jest rzadko stosowane. Praca wykonywana jest bezboleśnie i przy użyciu specjalnych innowacyjnych igieł.

KOLOR I OBJĘTOŚĆ UST

Zgodnie z ulgą na ustach ważne jest, aby uzyskać naturalny odcień bez zbyt wielu kontrastów. Akcenty kolorystyczne, rozjaśnienia nie powinny po wygojeniu wyglądać jak gęsty wzór, powinny wyglądać naturalnie.

W naszej pracy używamy kilku kolorów. Wybierz środkową część ust jaśniejszym kolorem. Jaśniejszy odcień na ustach znajduje się na niektórych częściach kształtu ust.

REZULTAT permanentnego makijażu ust

INJECT LIPS technika pozwala na wykreowanie kształtu i objętości ust, uwzględniając indywidualne cechy budowy twarzy klientki.

Фото до перманентного макияжа губ
заживший татуаж губ

Usta klientki są ważnym narzędziem wyrażania emocji. Jako artysta, mistrz musi umieć oddać zmysłowość ust w makijażu permanentnym.

Ta technika jest trudna dla początkującego mistrza. Mistrz musi znać „anatomię” twarzy.

INJECT LIPS ma na celu przede wszystkim osiągnięcie maksymalnej naturalności i piękna obszernych ust, pozwala na zmianę kształtu, dodanie kontrastu, podkreślenie seksualności klientki.

ZALETY TECHNOLOGII

Pierwszy etap szkolenia – INK-TECHNIQUE. Po tym etapie możesz opanować sekrety INJECT LIPS TECHNIQUE.

Makijaż permanentny ust techniką INJECT LIPS zdobył popularność wśród moich klientek. INJECT LIPS rozwiązuje wiele problemów dzisiejszego pokolenia kobiet.

INJECT LIPS: najlepszy korektor na blizny, asymetrię ust:

nadaje wizualną objętość cienkim ustom, sprawiając, że usta są pulchne i rozświetlone

dla kobiet po 40 roku życia pomaga skorygować kontur, uwydatnić, przywrócić ustom idealny naturalny kontur i objętość

dzięki tej technice moje klientki zapominają o takim zabiegu jak makijaż ust i zawsze wyglądają dostojnie w każdej sytuacji


INJECT EYES – Sekcja techniki INKJECT

Makijaż permanentny na powieki.

TECHNIKA INKJECT

Niemal każda kobieta wykonuje makijaż powiek. Makijaż permanentny powiek to cała sztuka. Znając tajniki technologii INJECT EYES, możesz tworzyć arcydzieła w makijażu permanentnym. Technologia INJECT EYES jest najbardziej złożona w systemie INKJECT i zasługuje na osobny artykuł.

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, bądźcie czujni.

АUTOR artykułu jest Alesia Khokhlova