Rekonstrukcja blizn. Dermopigmentacja medyczna

Rekonstrukcja blizn oraz możliwości nowoczesnej dermopigmentacji pozwalają kobietom nabrać pewności siebie i swojego ciała. Kobiety zmieniają się na naszych oczach, stają się szczęśliwe, czują się jak boginie. Dzięki wspólnej pracy z lekarzami, kosmetologami przywracamy naszym Klientom idealne ciało i komfort wewnętrzny.

Korekcja blizn – dziś najpilniejsza kwestia dla klienta, lekarza, a także mistrza dermopigmentacji.

Duża częstość występowania zmian bliznowatych skóry, brak wysoce skutecznych schematów leczenia, a także zapobieganie powstawaniu blizn, zwiększone wymagania co do jakości życia klientów – sprawiają, że problem ten jest szczególnie popularny.

Od kilku lat rozwijam technikę rekonstrukcji blizn o różnej etiologii. Wspólnie z lekarzami przeanalizowała skuteczne metody odbudowy skóry.

W rezultacie ja odkryłama nowe schematy rekonstrukcji blizn.

Wiele z tych metod jest stosowanych przez moich uczniów w miastach: Kazaniu, Nowogrodzie Wielkim, Batumi, Neapolu (Włochy), Luksemburgu, Lwowie (Ukraina). W tych miastach możesz poprosić o pomoc w rozwiązaniu swoich problemów. Kontakty zostaną podane poniżej w artykule.

Rekonstrukcja blizn

Aby zrozumieć, co zostanie omówione dalej, spójrz na poniższe zdjęcia. Oto dobry przykład tego, jak można ukryć blizny za pomocą technologii odbudowy skóry i technik dermopigmentacji.

Zdjęcie przed korektą blizny
1. Zdjęcie przed korektą blizny
Zdjęcia w toku. Korekcja blizn
2. Zdjęcia w toku
Korekcja blizn. Zdjęcie przed drugą sesją
3. Zdjęcie przed drugą sesją

Korekcja blizn. Technologie korekcyjne

Aby w pełni przywrócić estetyczny wygląd skóry, odciążyć klienta od dyskomfortu związanego z bliznami, wymagane są inne dodatkowe zabiegi. Dlatego techniki, których używam do rekonstrukcji blizn, to coś więcej niż tylko dermopigmentacja. W każdym przypadku zalecana jest indywidualna metoda przywracania ciału estetycznego wyglądu.

Obrazowy przykład efektu korekcji blizny i zabiegów dermopigmentacyjnych

Blizna przed rekonstrukcją
Blizna przed rekonstrukcją
Blizna po rekonstrukcji
Blizna po rekonstrukcji
Korekcja blizn. Blizna przed zabiegami i dermopigmentacją
Blizna przed zabiegami i dermopigmentacją
Korekcja blizn. Zdjęcie po rekonstrukcji blizny
Zdjęcie po rekonstrukcji blizny
SKIN SCARS RECONSTRUCTION TECHNIQUE

Nie tylko ciało leczy blizny. Wielu klientów szuka pomocy w stosowaniu technologii dermopigmentacji w okolicy otoczki.

Symulowane gruczoły sutkowe

Jak wiesz, kobiece piersi odgrywają ważną rolę w kobiecej atrakcyjności. Naruszenie estetycznego wyglądu kobiecej piersi (po mastektomii, raku piersi) negatywnie wpływa na samoocenę kobiety, jakość życia kobiety jako całości. Może też być przyczyną problemów psychologicznych. W nowoczesnej chirurgii plastycznej wykonywane są operacje podnoszenia, powiększania, zmniejszania piersi, stosowanie opcji do wszczepienia implantu piersi (okołotoczkowa, podsutkowa, pachowa). Bardzo często po operacjach pozostają blizny. Wymagają korekty estetycznej.

Makijaż permanentny piersi. Korekcja blizn

Dobra wiadomość dla kobiet: po jednostronnej, obustronnej mastektomii można symulować objętość i kształt gruczołów mlecznych za pomocą implantów. Zła wiadomość: w wielu przypadkach klienci mają blizny.

Ale nie przejmuj się tym, bo wszystko można poprawić dzięki rekonstrukcji (leczeniu) i zabiegom dermopigmentacji.

Korekcja blizn; Usługi dermopigmentacji i odbudowy otoczki (a także konsultacje) dla klientek po usunięciu piersi świadczę bezpłatnie.
Korekcja blizn, zdjęcia do makijażu permanentnego otoczki

Techniki rekonstrukcji blizn to coś więcej niż tylko dermopigmentacja i makijaż permanentny otoczki.

Aby w pełni przywrócić estetyczny wygląd piersi, uwolnić klientkę od dyskomfortu związanego z bliznami, wymagane są dodatkowe zabiegi.

Należy pamiętać, że w każdym konkretnym przypadku zalecana jest indywidualna metoda przywracania estetycznego wyglądu otoczki.

W różnych miastach świata możesz zapisać się na usługę korekcji blizn, a także na usługi dermopigmentacji otoczki. Możesz również zapisać się na konsultacje online dotyczące wszelkich problemów, które Cię dotyczą. Konsultacje dla klientów (online i offline) są płatne.

Usługi dermopigmentacji i odbudowy otoczki (a także konsultacje) dla klientek po usunięciu piersi świadczę bezpłatnie.

Rekonstrukcja blizn. Artysta dermopigmentacji otoczki Alesya Khokhlova
Zdjęcie po dermopigmentacji otoczki. Rekonstrukcja blizn. Artysta dermopigmentacji otoczki Alesia Chochłowa

Zapis na rekonstrukcję blizn:
Wrocław – Millecenta;
Specjaliści, którzy zostali przeszkoleni w zakresie mojej technologii:
Kazan + 7937-7701503 (Farida Prokaeva);
Nowogród Wielki +7911-6048690 (Elena Zubatova);
Luksemburg (WhatsApp +37529-3024282) – Anna Kiczajewa.
Neapol + 39338-2721598 – Anastasia Moleva
Lwów – (WhatsApp +37529-3024282) – Iryna Tykailo
Mexico – +525564721215 – Lesia Krawciw

W przypadku okołootworowego powiększania piersi stosuje się technikę pozwalającą maksymalnie ukryć bliznę (rekonstrukcja blizny – INKJECT), która pozostała po operacji. Dodatkowo – zabieg mikropigmentacji otoczki (wykonanie permanentne otoczki). Celem jest estetyczna rekonstrukcja.

Klienci bardzo często przychodzą po mastektomii i raku piersi. W tym przypadku stosowana jest autorska TECHNIKA REKONSTRUKCJI BLIZN SKÓRNYCH (technika iniekcyjna, technika rekonstrukcji blizn skórnych). Jest to technika całkowitego odtworzenia blizn otoczki i brodawki, której możesz się nauczyć w MILLECENTA SCHOOL.


Rekonstrukcja blizn sutkowych i otoczkowych

Szczerze mówiąc, dziś wiele pracowni wykonuje usługi dermopigmentacji otoczki i blizn. Niestety wielu specjalistów nie ma pojęcia, jak właściwie pomóc klientowi. Moja opinia: zawsze powinieneś być odpowiedzialny za swój zawód i profesjonalnie przeprowadzić procedurę. Przede wszystkim ważne jest, aby pomyśleć o kliencie, jego komforcie i estetyce.

Makijaż permanentny otoczki
Korekta sutków makijażem permanentnym, system leczenia blizn, dermopigmentacja. Efekt końcowy po trzech sesjach dermopigmentacji

Wrocław – MILLECENTA +48506679358 (Whats App);
Specjaliści, którzy zostali przeszkoleni w zakresie mojej technologii:
Kazan + 7937-7701503 (Farida Prokaeva);
Nowogród Wielki +7911-6048690 (Elena Zubatova);
Luksemburg (WhatsApp +37529-3024282) – Anna Kiczajewa.
Neapol + 39338-2721598 – Anastasia Moleva
Lwów – (WhatsApp +37529-3024282) – Iryna Tykailo
Mexico – +525564721215 – Lesia Krawciw

Ważna znać, że najczęstszymi metodami rekonstrukcji piersi są rekonstrukcje oparte na implantach oraz rekonstrukcja z zastosowaniem tkanek własnych. Typ rekonstrukcji uzależniony jest od wielu czynników: wielkość, kształt piersi, lokalizacja, wielkość nowotworu.
Proszę uwagi, że brodawkę można odtworzyć na kilka sposobów od metody pigmentacji medycznej 3D poprzez miejscową plastykę płatową po przeszczepy tkanek.
Pigmentacja medyczna, rekonstrukcja brodawki sutkowej (dermopigmentacja otoczki sutkowej) jest bezpieczną metodą, daje możliwość dopasowania kształtu i koloru odtwarzanej otoczki.
Zdjęcie przed zabiegiem (rekonstrukcja brodawki piersiowej po operacji), wynik po wygojeniu (2 procedury).

Pomimo tego, że mistrz doskonale potrafi wykonać makijaż permanentny, bardzo często wiele osób nie jest w stanie wykonać dermopigmentacji otoczki o wysokiej jakości. Powodem jest to, że wielu specjalistów nie ma doświadczenia w tej dziedzinie, nie wie, jak prawidłowo pracować z bliznami. W związku z tym często konieczne jest poprawianie dzieł mistrzów innych ludzi.

Estetyczna dermopigmentacja – rekonstrukcja blizn

Обучение дермопигментации ареолы и реконструкции шрамов. Минск.
Na zdjęciu Alesya Khokhlova, Elena Zubatova
Mianowanie do rekonstrukcji blizn, dermopigmentacji otoczki do Eleny Zubatovej –
Veliky Novgorod – Lyudogoscha 3, biuro. 407;
dermopigmentacja otoczki (blizny) Psków,
dermopigmentacja otoczki (blizny) St.Petersburg,
dermopigmentacja otoczki Twer:
kontakt + 7911-604-86-90

Do prawidłowego wykonania zabiegu niezbędna jest wiedza medyczna, współpraca z kometologami, chirurgami plastycznymi. Portfolio dermopigmentacji można zobaczyć tutaj

Konsultacja z lekarzem jest warunkiem wstępnym przed wykonaniem manipulacji skórą (otoczka, blizna). Współpraca z klinikami to gwarancja bezpiecznych. Najczęściej to lekarze kierują klientów do mojej pracowni, kiedy potrzebują pomocy.

Mikropigmentacja (estetyczna dermopigmentacja) to nowoczesna i skuteczna metoda wizualnej korekcji otoczki poprzez wprowadzenie pigmentu w warstwy skóry właściwej na głębokość 0,3 – 0,7 mm. Technika jest dobrze tolerowana przez klientów, nie wymaga dodatkowego długiego okresu rekonwalescencji, nie powoduje bólu i dyskomfortu zarówno w trakcie zabiegu, jak i po nim.

Przed zabiegiem mikropigmentacji (dermopigmentacji) wykonywane są dodatkowe zabiegi rekonstrukcji skóry. Mistrzowie zapoznają się z technologiami procedur tylko w szkoleniach online i offline. Niestety tajemnic i subtelności procesu dermopigmentacji nie można w pełni opisać w artykule.

Estetyczna dermopigmentacja jest w stanie zamaskować prawie 95% blizny

Producenci pigmentów do makijażu permanentnego oferują obecnie szeroką gamę odcieni do pracy bezpośrednio na skórze. Dla moich klientów używam certyfikowanych pigmentów, które pozwalają im wykonywać pracę przy minimalnym powierzchownym wstrzyknięciu pigmentu, kryjącym, doskonałym gojeniu koloru.

REKONSTRUKCJA BLIZN PO ONKOLOGII

Dermopigmentacja po onkologii

Niestety choroby onkologiczne gruczołów mlecznych zajmują czołową pozycję na całym świecie.

Estetyczna dermopigmentacja otoczki i rekonstrukcja blizn jest skutecznym środkiem przede wszystkim rehabilitacji psychologicznej kobiet po mastektomii. W takich przypadkach na czystej skórze tworzy się otoczka, można również imitować brodawkę sutkową, która nie różni się wzorem od naturalnego, dodać koło i guzki za pomocą pigmentacji. Zadanie polega na stworzeniu rzeczywistego rysunku 3D za pomocą mikropigmentacji (dermopigmentacja, rekonstrukcja blizny).

Zadaniem każdego makijażysty permanentnego (mikropigmentologa) jest rozjaśnienie i wygoda życia klientki.

Ze szczególnym podejściem podchodzę do osób, dla których bardzo ważna jest wizualna korekta problematycznych obszarów twarzy spowodowanych określonymi chorobami, a także potrzebujących odbudowy otoczki.
Po chemioterapii często gubią się brwi i rzęsy. To bardzo trudny moment, który często powoduje u kobiety dyskomfort psychiczny. Pacjenci doświadczający nawrotu lub zaostrzenia onkologii zdecydowanie nie mogą wykonać trwałego makijażu otoczki (dermopigmentacji), gdyż może to tylko pogorszyć sytuację.

Korekta blizn, dermopigmentacja otoczki (odbudowa otoczki, brodawki przy pomocy makijażu permanentnego) może być wykonywana tylko u pacjentów znajdujących się na etapie rehabilitacji.

Ważne jest, aby zabieg był przeprowadzany przy użyciu najbezpieczniejszego barwnika. Do tych procedur radzę wybrać mistrza, który ma wystarczające doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi na raka.
Ważna jest również zgoda lekarza prowadzącego na ten zabieg.

Techniki rekonstrukcji blizn

Korekcja blizn
Trening dermopigmentacji otoczki, korekcja koloru otoczki, rekonstrukcja blizny, Wrocław

Łącząc różne techniki (których uczę w praktyce mistrzów) można symulować otoczkę, korygować bliznę, przeprowadzić zabieg rekonstrukcji skóry (korekta blizn).

Okres rehabilitacji jest krótki. Procesy zapalne są nieobecne, jeśli procedury są wykonywane prawidłowo. Podczas szkolenia pokazuję mistrzom materiały wideo: jak poprawnie pracować i jakie metody stosować do rekonstrukcji blizn.

Aby taki wzór na skórze, ważne jest, aby taki wzór rozumieć prawa i kolory. Otoczka powinna wyglądać realistycznie pod różnymi kątami oświetlenia. 

Ważne jest, aby znać anatomię kobiecego ciała, pigmentologię i opanować kilka technik nakładania pigmentu. Mistrz musi zrozumieć, jak pigment przejawi się po wyleczeniu. Procedura musi być jak najbardziej komfortowa dla klienta.

Trening dermopigmentacji otoczki

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​aby uzyskać idealny efekt w mikropigmentacji skóry, czasami konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Pigment wprowadzony do warstw skóry właściwej jest postrzegany przez organizm jako coś obcego. Niemniej jednak po zabiegu mamy łatwy proces rekonwalescencji.

Po implantacji pigmentu powstaje kolagen, który otacza mikrocząsteczki pigmentu, tworząc ochronną kapsułkę. Dlatego po pewnym okresie (1 miesiąc lub dłużej) nasycenie kolorów częściowo znika. Podczas procesu dermopigmentacji konieczne są dodatkowe zabiegi, aby zakończyć dermopigmentację estetyczną. Po 1-1,5 miesiąca pigment stabilizuje się w skórze, a efekt dermopigmentacji może utrzymywać się od 1,5 do 3 lat i dłużej.

Film z kursu szkoleniowego

Dlaczego potrzebny jest okres 1 – 1,5 miesiąca? Faktem jest, że w tym okresie następuje odbudowa naskórka i fizjologiczna stabilizacja barwnika w skórze właściwej i tkance łącznej blizny. Jeżeli w trakcie zabiegu dermopigmentacji obszar skóry nie został w pełni naruszony, po krótszym czasie można wykonać dodatkowe zabiegi. Krótsze okresy odnoszą się do systemu rekonstrukcji blizn INKJECT.

Do tej procedury nie jest wymagane znieczulenie. Procedura jest absolutnie wygodna dla klienta. Bez bólu, komfortowy okres rekonwalescencji.

Szkolenie medyczne w zakresie dermopigmentacji
korekcja blizn
Rekonstrukcja blizny, kurs szkoleniowy INKJECT, nauczycielka Alesia Chochłova.
Korekta blizn, dermopigmentacja otoczki, tatuaż kamuflażowy, przywrócenie koloru otoczki, kamuflaż blizn – Mińsk, Wrocław

TECHNOLOGIA DERMOPIGMENTACJI MEDYCZNEJ

Uzyskanie idealnego, jak najbardziej naturalnego wyglądu otoczki możliwe jest tylko przy zastosowaniu kilku technik. Tych technik uczę mistrzów makijażu permanentnego i kosmetologów.

дермопигментация ареолы / dermopigmentation areola
Autorem tej pracy jest Alesya Khokhlova ( Millecenta)

Naturalna otoczka żeńska ma gruczoły Montgomery’ego (kropki wokół brodawki, drobne grudki, które znajdują się w okolicy otoczki. Uważa się, że zapach wydzielany przez te guzki apetycznie wpływa na węch niemowlęcia, ułatwia szukaj piersi matki Chcę powiedzieć, że natura idealnie stworzyła kobiecą pierś.

Tatuażysta musi wziąć pod uwagę, że otoczka ma naczynia krwionośne. Wszystko to jest ważne, aby odtworzyć za pomocą dermopigmentacji.

W przypadku blizn okołotworowych przed zabiegiem naprawy otoczki wykonuje się zabiegi rekonstrukcji blizny. Początkowo – odbudowa blizny, a następnie – dermopigmentacja.

Rekonstrukcja brodawki i otoczki po usunięciu piersi

дермопигментация ареолы / dermopigmentation areola

W trakcie pracy należy wziąć pod uwagę wszystkie życzenia klienta. Kiedy kobiety chcą, aby kontur otoczki był wyraźniejszy, ważne jest, aby zastosować technologię przejścia koloru na kolor.

W ten sposób tworzymy wyraziste krawędzie otoczki. Okres naprawy tkanek tworzy naturalny kontur otoczki. Nie ma łuszczenia się skóry w procesie regeneracji tkanek i dlatego klient nie powinien martwić się dyskomfortem.Techniki, których używam, są idealne do tworzenia efektów estetycznych.


Pielęgnacja po rekonstrukcji blizn i dermopigmentacji medycznej

Opieka pozabiegowa po zabiegu dermopigmentacji dla każdego klienta podzielona jest na kilka etapów.

Na pierwszym etapie opieki należy powstrzymać się od stresującego wpływu czynników zewnętrznych. To tarcie, spadek temperatury, samodzielne leczenie obszaru skóry bez zalecenia mistrza. Zabrania się również samodzielnego stosowania regenerujących kremów hipoalergicznych bez zalecenia mistrza.

Co decyduje o wyniku odbudowy blizny?

korekcja blizn
До дермопигментации ареолы
Фото после дермопигментации ареолы

Rekonstrukcja blizn. Zalecenia dla klienta

1) nasza skóra potrzebuje budulca, dzięki któremu w bliznach powstaną nowe włókna kolagenowe (więcej informacji na szkoleniu SKIN SCARS RECONSTRUCTION).

2) oprócz dodatkowych zabiegów klient musi spożywać witaminy i aminokwasy;

3) wskazane jest, aby klient rzucił palenie, jeśli zabiegi wykonywane są na twarzy;

4) przed zabiegami zabrania się spożywania alkoholu;

5) zalecane są zastrzyki z kwasu hialuronowego.

Do przeprowadzania mezoterapii pożądane jest stosowanie kwasu hialuronowego.

korekcja blizn
Blizna przed rekonstrukcją
korekcja blizn
Blizna po zabiegu, dermopigmentacja, rekonstrukcja

Drugi okres pielęgnacji zabrania również stosowania obróbki chemicznej.

Po odrzuceniu cienkiej skórki (możesz tego nie zauważyć, wygląda na lekki peeling), następuje trzeci etap regeneracji. On jest ostatni. W tym czasie następuje ostateczne przywrócenie koloru, fizjologiczna stabilizacja.

Produkty, które są polecane klientom do pielęgnacji, nakłada się w razie potrzeby. Konieczna jest ochrona przed promieniowaniem UV, w tym wizyta w solarium.

Po dermopigmentacji i rekonstrukcji blizn obowiązuje całkowity zakaz odwiedzania sauny, basenu, opalania.

ODBUDOWA SKÓRY (metody leczenia blizn)

Лечение акне, коррекция пигментации
korekcja blizn

Analiza skóry z bliznami i zdrowej skóry wskazuje, że tkanki włókien kolagenowych tworzą w zdrowej skórze splot krzyżowy, aw skórze z bliznami rozciągają się równolegle do powierzchni. Utrudnia to pracę z bliznami.нализ кожи с рубцами и нормальной кожей, то мы увидим, что ткани волокна коллагена образуют крестообразные сплетения в здоровой коже, а в шрамированной параллельно вытянуты к поверхности.

Wrażliwość blizn

Blizny są bardzo wrażliwe na słońce, solarium, gruczoły potowe w miejscu blizny, a mieszki włosowe nie ulegają regeneracji.
Oni dzielą się na normotroficzne, zanikowe i przerostowe.
Keloidowe blizny wznoszą się powyżej poziomu powierzchni i wymagają osobnego podejścia do leczenia.
Przerostowe i koloidalne nazywane są bliznami patologicznymi i wymagają złożonej techniki leczenia.

Co to jest blizna?

W przypadku głębokiej rany organizm nie może powoli się regenerować, dlatego miejsce głębokiego uszkodzenia szybko wypełnia się bliznami.

Blizna jest wynikiem niewłaściwego zespolenia tkanki łącznej. Praca z tkanką bliznowatą przed zabiegiem dermopigmentacji jest zawsze trudna. Dlatego ważne jest, aby profesjonalista uwzględnił wszystkie procesy regeneracji skóry.

WAŻNE, ABY PAMIĘTAĆ: blizn nie można w 100% poprawić. Ale możliwe jest uczynienie go mniej zauważalnym na skórze o prawie 100%. Wszystko jest w rękach mistrza i wymagana jest cierpliwość klienta.

Pierwszy etap odbudowy: zabiegi kosmetyczne, zabiegi przygotowujące do dermopigmentacji skóry. Drugi etap: odbudowa blizn, dermopigmentacja.

Co polecam klientom: jeśli chcesz uzyskać efekt, który Cię zadowoli, przestrzegaj pewnych zasad, które poleca Ci mistrz.

W każdym przypadku zasady opieki są inne i istnieją różne zalecenia. Kwas hialuronowy jest potrzebny do nawodnienia i dodatkowych zabiegów regeneracyjnych.

Jak mogą pojawić się małe blizny na twarzy?

W wyniku urazu, niewłaściwej pielęgnacji, gdy podczas procesu gojenia tatuażu usunięto skorupy. Bliznę można uzyskać nawet po małym pryszczu.

W niektórych przypadkach, gdy klient odwiedził solarium, możliwe jest również pojawienie się pigmentacji pourazowej.

Blizny powstają na skutek upośledzonej adhezji i odbudowy tkanki łącznej.

Zawsze trudno jest skorygować niedoskonałości skóry. Trudno jest przywrócić skórze w procesie rekonstrukcji 100%, ale można wizualnie ukryć ubytek za pomocą kamuflażu i dodatkowego zabiegu do 90%.

Szczerze mówiąc z klientem należy podkreślić, że niekompletne problemy mogą pozostać częściowo wewnątrz skóry, ale wizualnie blizna stanie się niewidoczna.

WAŻNY

Dermopigmentacja i odbudowa nie są do końca magiczne, chociaż po pewnym czasie, zgodnie z efektem końcowym, wielu klientów tak się wydaje.

Obecnie nie ma zabiegów, dzięki którym można przywrócić skórę do ideału.

Dzięki nowatorskim zabiegom, w tym zastosowaniu technologii laserowych, dermopigmentacji, można uczynić blizny niewidocznymi, oszukać ludzkie oko, ale klient musi nastawić się na długą, być może kilkumiesięczną podróż.

dermopigmentacja po powiększeniu piersi

Należy również zauważyć, że jeden system leczenia dla różnych klientów może nie działać, więc nie powinieneś podejmować decyzji za mistrza, zaufaj specjaliście.

Młode i dojrzałe blizny mogą podlegać różnej dermopigmentacji. Techniki rekonstrukcji skóry dermopigmentacyjnej są idealne w przypadku dojrzałych blizn. W przypadku młodych blizn o różnej etiologii wymagane są dodatkowe zabiegi rekonstrukcyjne.

korekcja blizn, dermopigmentacja po powiększeniu piersi
Zdjęcie przed dermopigmentacją
Otoczka i brodawki do makijażu permanentnego
Zdjęcie (zagojona otoczka po tatuowaniu)
Trening dermopigmentacji otoczki
Korekcja blizn. Zdjęcia przed zabiegiem pigmentacji
Фото до лечения пигментации
Zdjęcie po usunięciu pigmentacji. Metoda Khokhlova
Фото после удаления пигментации
Обучение дермопигментации ареолы

Korekcja otoczki to bardzo wymagająca praca. Aby móc robić to skutecznie, ważna jest znajomość kolorystyki, pigmentologii, medycyny i wielu nauk.
Mója uczennica Iryna Feshchak wykonała pierwszą pracę super. Irina, życzę wdzięcznych klientów i wspaniałych kobiet.

Usuwanie przebarwień na twarzy

Лучшие специалисты по восстановлению ареолы, реконструкции шрамов, дермопигментации:

Запись на дермопигментацию ареолы:
Вроцлав – Алеся Хохлова;
Неаполь +39338-2721598 – Анастасия Молева;
Казань +7937-7701503 (Фарида Прокаева);
Великий Новгород +7911-6048690 (Елена Зубатова);
Львов (Украина) – (WhatsApp +37529-3024282) – Iryna Tykailo
Люксембург (WhatsApp +37529-3024282) – Анна Кичаева;

Rekonstrukcja blizn oraz możliwości nowoczesnej dermopigmentacji pozwalają kobietom nabrać pewności siebie i swojego ciała. Kobiety zmieniają się na naszych oczach, stają się szczęśliwe, czują się jak boginie. Dzięki wspólnej pracy z lekarzami, kosmetologami przywracamy naszym Klientom idealne ciało i komfort wewnętrzny.

Życzę wszystkim kobietom na świecie piękna i zdrowia.

Autorką artykułu jest Alesya Khokhlova