Dermopigmentacja otoczki – zdjęcia

Dermopigmentacja otoczki brodawki sutkowej: co to jest i dlaczego kobiety to robią?

Dermopigmentacja otoczki to kompleksowa usługa kosmetyczna.

Moim zdaniem: mistrz powinien zawsze odpowiadać za swój zawód i profesjonalnie wykonywać każde zadanie.

Ważne jest, aby myśleć o kliencie. Specjalista musi przede wszystkim pomóc klientowi w rozwiązaniu problemów estetycznych.

Przedstawiam Państwu portfolio prac, w których można ocenić efekt po wykonaniu usługi dermopigmentacji otoczki (A. Khokhlova).

Pigmentacja medyczna, rekonstrukcja brodawki sutkowej
Zdjęcie przed zabiegiem (rekonstrukcja brodawki piersiowej po operacji)
Pigmentacja medyczna, rekonstrukcja brodawki sutkowej (dermopigmentacja otoczki sutkowej)  jest bezpieczną metodą, daje możliwość dopasowania kształtu i koloru odtwarzanej otoczki.

Zdjęcie przed zabiegiem (rekonstrukcja brodawki piersiowej po operacji), wynik po wygojeniu (2 procedury). 

Ważna znać, że najczęstszymi metodami rekonstrukcji piersi są rekonstrukcje oparte na implantach oraz rekonstrukcja z zastosowaniem tkanek własnych. Typ rekonstrukcji uzależniony jest od wielu czynników: wielkość, kształt piersi, lokalizacja, wielkość nowotworu.
Pigmentacja medyczna, rekonstrukcja brodawki sutkowej (dermopigmentacja otoczki sutkowej) jest bezpieczną metodą, daje możliwość dopasowania kształtu i koloru odtwarzanej otoczki – wynik po wygojeniu (2 procedury).

Ważna znać, że najczęstszymi metodami rekonstrukcji piersi są rekonstrukcje oparte na implantach oraz rekonstrukcja z zastosowaniem tkanek własnych. Typ rekonstrukcji uzależniony jest od wielu czynników: wielkość, kształt piersi, lokalizacja, wielkość nowotworu.

dermopigmentacja otoczki - zdjęcia
Dermopigmentacja otoczki. Wynik 3 sesji. Мастер Алеся Хохлова

Dla kogo wytatuowana jest otoczka brodawki?

Przede wszystkim dla tych kobiet, które nie są zadowolone z estetycznego wyglądu ich piersi – w szczególności nie podoba im się, że okolice sutków nie są tak jasne, jak by chciały, i od tego odczuwają pewne rodzaj dyskomfortu …

Jeśli pacjent ma problemy z pigmentacją w tym obszarze – zdarza się to na przykład osobom, które mają w wywiadzie bielactwo nabyte.

Innym wskazaniem do dermatografii otoczkowej jest asymetria brodawek sutkowych: przy pomocy makijażu permanentnego można sprawić, że otoczki będą takie same, a piersi kobiety nie będą miały żadnych kompleksów.

Kobiety, które przeszły mammoplastykę augmentacyjną, w której implant został umieszczony w piersi metodą okołotoczołową, czyli poprzez nacięcia w otoczce, można podzielić na osobną kategorię. Aby ukryć blizny pooperacyjne, wiele kobiet zwraca się do artystów makijażu permanentnego.

Korekta otoczki za pomocą tatuażu
Rekonstrukcja otoczki. Wynik 2 sesji. Мастер Алеся Хохлова

Wideo po korekcji bielactwa nabytego

dermopigmentacja otoczki
Фото ареолы. Результат после дермопигментации
dermopigmentacja otoczki (Millecenta)
Trwały makijaż otoczki (korekta piersi za pomocą tatuażu). Mistrz Khokhlova

Zdjęcie są do i po zabiegu natychmiast.
Implantacją odpowiedniego pigmentu daje możliwość dopasowania kształtu i koloru odtwarzanej otoczki. Pozwala to przywrócić kobietom poczucie własnej wartości oraz pewności siebie.

Zdjęcie – rok po zabiegu dermopigmentacji otoczki. Praca została wykonana w Klinice Chirurgii Plastycznej


dermopigmentacja otoczki
Zdjęcie przed zabiegiem dermopigmentacji
dermopigmentacja otoczki. tatuaż na sutek.
Tatuaż z otoczką. Po dermopigmentacji
dermopigmentation areola
dermopigmentation areola
Эстетическая микропигментация
Korekta sutków. Estetyczna mikropigmentacja
Реконструкция шрамов. Исправление шрамов после палстики.
Dermopigmentacja otoczki. Zdjęcie przed zabiegiem dermopigmentacji
Tatuaż na sutek. Jak przebiega zabieg dermopigmentacji?
Dermopigmentacja otoczki. Zdjęcie zaraz po wykonaniu usługi. Praca mistrza makijażu permanentnego A. Khokhlova (#millecenta)
дермопигментация ареолы / dermopigmentation areola
BEFORE. Przed makijażem permanentnym otoczki
дермопигментация ареолы / dermopigmentation areola
Tatuaż z otoczką. Po dermopigmentacji otoczki

With love for art PM Your master Alesya Khokhlova

Zabiegi rekonstrukcji blizn. Korekta otoczki z estetyczną mikropigmentacją – informacja na łączu ……………

Jak przebiega zabieg dermopigmentacji?

CO ZROBIĆ W PRZYPADKU BOLI W KLATCE PIERSIOWEJ: LECZENIE MASTALGII

Nie musisz znosić bólu i męczyć się pytaniem, dlaczego klatka piersiowa boli przed miesiączką. W pierwszej kolejności należy skontaktować się ze specjalistą, ginekologiem lub mammologiem. W przypadku podejrzenia onkologii konieczna jest konsultacja onkologa. Jest to konieczne, aby wyjaśnić naturę tego nowotworu i rozpocząć terapię na czas. Lekarz obejrzy piersi (pierś) i węzły chłonne pod pachą. A jeśli to konieczne, wyśle ​​cię na badanie mammograficzne lub USG.

Aby na czas zdiagnozować różne choroby gruczołów mlecznych, lekarze zalecają kobietom niezależne badanie piersi. Mogę również pomóc w zbadaniu piersi przed zabiegiem dermopigmentacji.

Przynajmniej raz w roku poddawać się badaniom ginekologicznym i mammologicznym. Ale przede wszystkim dla zdrowia swoich piersi trzeba nosić wygodną bieliznę, unikać kontuzji, umówić się na czasowy odpoczynek i stosować zbilansowaną dietę.

Dermopigmentacja otoczki (tatuowanie otoczki) po usunięciu piersi i raka – zabieg nie jest opłacany przez klienta.
Dla klientów po chemioterapii wykonanie tatuażu sutków jest bezpłatne.

BLIZNY

Korekta blizny (na zdjęciu przed i po leczeniu blizny). Wymagana liczba procedur?

– Ilość zabiegów jest indywidualna i przypisywana klientowi na wstępnej konsultacji, z reguły konieczne jest od 2 lub więcej zabiegów na blizny po bliznach.Czy istnieje granica wieku?

– Technika jest bezpieczna i służy do korygowania blizn pooperacyjnych

– Czy jest okres rehabilitacji?Po zabiegu można spokojnie powrócić do zwykłego rytmu życia, gojenie trwa od 7 dni. Przed zabiegiem przeczytasz zalecenia dotyczące komfortowego gojenia leczonego obszaru

– Na zdjęciu przed 1 sesje i ostatnie zdjęcie – jak po zabiegu

Po zabiegu

Dermopigmentacja otoczki brodawki sutkowej

Metoda odtworzenia otoczki brodawki polega na implantacji odpowiedniego pigmentu w głąb naskórka do przestrzeni komórkowych. Daje możliwość dopasowania kształtu i koloru odtwarzanej otoczki, za pomocą odpowiednio dobranego rysunku w 3D który sprawia, że pierś do złudzenia przypomina naturalną.