Gojenia ust po makijażu permanentnym

Pełny cykl gojenia ust po makijażu permanentnym łącznie z wyłuszczeniem trwa około 14 dni. Usta zaczynają się wyłuszczać około 3 dnia. W ciągu około 7 dni makijaż wyłuszczy się i jego barwa stanie się jaśniejsza nawet o 50%.

Gojące się etapy makijażu permanentnego ust

Wiele klientek niepokoi pytanie – jak goi się permanentny makijaż ust?

Wszystkie na raz reprezentują skórki na skórze po tatuowaniu ust.

Często klienci mówią o tym, jak mieli doświadczenie z traumatyczną pracą. Dlatego przed rozpoczęciem procedury emocje nie opuszczają kobiet.

Makijaż permanentny ust. Subtelności procesu gojenia

Przez pierwszy tydzień warto ponownie brać leki antywirusowe, aby odgonić wirusa opryszczki. Skórę należy nawilżać kilka razy dziennie. Nie można warg moczyć, drapać, myć mydłem, peelingować. Ograniczyć trzeba też wizyty na basenie, siłowni, w solarium, na słońcu

Klientki wyobrażają sobie sytuację, że w trakcie gojenia ust nie wyjdą z domu.

W trakcie zabiegu pigment nakładany jest specjalną jednorazową nanoigłą. Rezultatem jest lekkie uszkodzenie ust.

Nie ukrywam, że dość często po PM pojawia się niewielki obrzęk. Wielem klientkam bardzo lubicie cię ten efekt na ustach. Jasny zewnętrzny odcień ust utrzymujencie się do 3-5 dni przed rozpoczęciem procesu delikatnego złuszczania ust. Informacje zwrotne od moich klientów świadczą o tym, że proces regeneracji jest absolutnie komfortowe.

Poniżej zdjęciacie przed wykonaniem makijażu permanentnego ust oraz zdjęcia – usta w czwartym dniu po zabiegu.

Фото до перманентного макияжа губ
gojenia ust po makijażu permanentnym
To są usta mojej klientki. Zwróćcie uwagę, że istnieje efekt spierzchniętych ust. Tak goją się usta po makijażu permanentnym. Ważne, kab Wy nie odrywać małych skórek.

Powyższe zdjęcie udowadnia, że ​​permanentny makijaż ust goi się komfortowo. Usta po tatuowaniu przez 3-5 dni wyglądają normalnie. Nie błyszcza. Kolor wciąż się kształtuje.

Jak przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego? Przed zabiegiem konieczne jest zapobieganie opryszczce.

Zalecenia dotyczące komfortowego gojenia

Klienci muszą czuć się pewnie. Nikt nie chce ukrywać twarzy i siedzieć w domu ⠀ Co należy zrobić, aby usta zagoiłycie się miękko i szybko?

Pracuję tak ostrożnie, jak to tylko możliwe. Praca z miękką powierzchnią oznaczaę brak urazów, komfortowy rezultat gojenia ust. Możecie kontynuować swoje codzienne życie, jak chceszcie. Czyniąc to, przestrzegającie zasad, które zalecam.

Rzadko używam w swojej pracy znieczulenia. Mam lekką rękę. Klienci są zawsze zadowoleny z rezultatem. Podkreślam, że efekt, którego pragnie klient (i mistrz) nie zawsze jest możliwy do osiągnięcia po jednym zabiegu. Ważne jest, aby o tym ostrzec klienta. Aby uzyskać doskonały efekt, wymagane jest kilka zabiegów.

Na poniższym zdjęciu możecie ocenić wynik warg po zakończeniu dwóch zabiegów.

Techniczną część procesu, jak osiągnąć taki wynik, nauczam na kursach mistrzowskich, szkoleniach. Opisane są wiele subtelności w moich artykułach naukowych i pomocach dydaktycznych.

Gojenia ust po makijażu permanentnym.

Jak długo leczy się makijaż permanentny ust?

  • Pierwszym etapem jest proces wizualny, gdy obrzęk ustępuje, Skórki łuszczą się – od 3 do 5 dni.
  • Drugim etapem jest całkowite przywrócenie skóry, okres-2-4 tygodnie. W tym czasie naskórek jest całkowicie przywrócony, można zobaczyć domniemany odcień na ustach.
  • Ostateczny wynik na ustach nie zawsze można ocenić po 1 sesji. Idealnemi gąbki stają się po korekcji. Czasam potrzebujesz cię 3 zabiegów, aby uzyskać idealny wynik.
  • Dla każdej techniki i wieka klientki istnieją pewne zasady.
  • Artykuły, zdjęcia, opinie na forach dotyczące procesu gojenia po makijażu permanentnym ust mogą mieć wątpliwości.
  • Czy powinieneś wykonać procedurę, czy istnieją przeciwwskazania, możecie dowiedzieć się podczas konsultacji ze swoim specjalistą.
  • Proszę, zaufajcie i słuchajcie opinii profesjonalistów. Nie zawsze informacje w internecie są wiarygodne.
  • Nowoczesny makijaż permanentny warg wyróżnia się technikoj wykonania od technologii, która były wcześniej. Dzisiaj możecie zrobić jasne albo naturalne usta.

Zagojony makijaż permanentny ust. Wynik po PM

Wszelkie pytania dotyczące tatuażu warg, chorób należy omówić z mistrzem z wyprzedzeniem.

Klient powinien być informowany o tym, jak leczy się makijaż permanentny ust. Ważne jest, aby kobiety zdawały sobie sprawę, że przez jakiś czas będą musiały odczuwać niewielki dyskomfort. Z reguły pierwsze trzy dni.

Tak, są trudności w pracy. Ale często są one związane z patologią naczyniową warg, a także procedurami korygującymi permanentnego makijaźu ust.

Wysokiej jakości, zagojony makijaż permanentny ust zawsze zdobić kobietę. Waszy usta są gotowe na pocałunki.

Jeśli maszcie jakieś pytania-napiszcie w komentarzach.