Gojenie ust po makijażu permanentnym

Gojenie po makijażu permanentnym ust łącznie z wyłuszczeniem trwa około 14 dni. Ale wiele zależy od zastosowanej techniki i metod pigmentacji. Czas na korektę zalecany jest więc po miesiącu, półtora miesiąca. Zależy to od wielu biologicznych pytań i chemicznych składów pigmentu, a także od stanu zdrowia i wieku klienta.
Usta zaczynają się wyłuszczać około 3 dnia. W ciągu około 7 dni makijaż wyłuszczy się i jego barwa stanie się jaśniejsza nawet o 50%. Ale to jest nie koniec.

Gojące się etapy

Wiele klientów niepokoi pytanie – jak goi się permanentny makijaż ust?

Wszystkie na raz reprezentują skórki na skórze po tatuowaniu ust.

Często klienci mówią o tym, jak mieli doświadczenie z traumatyczną pracą. Dlatego przed rozpoczęciem procedury emocje nie opuszczają kobiet.

Makijaż permanentny ust. Subtelności procesu gojenia

Przez pierwszy tydzień warto ponownie brać leki antywirusowe, aby nie było wirusu opryszczki. Skórę należy nawilżać kilka razy dziennie. Nie można warg moczyć, drapać, myć mydłem, peelingować. Ograniczyć trzeba też wizyty na basenie, siłowni, w solarium, na słońcu.

Klientki wyobrażają sobie sytuację, że w trakcie gojenia ust nie wyjdą z domu.

W trakcie zabiegu pigment nakładany jest specjalną jednorazową nanoigłą. Rezultatem jest lekkie uszkodzenie ust.

Nie ukrywam, że dość często po PM pojawia się niewielki obrzęk. Wielem klientkam bardzo lubicie cię ten efekt na ustach. Jasny zewnętrzny odcień ust utrzymujencie się do 3-5 dni przed rozpoczęciem procesu delikatnego złuszczania ust. Informacje zwrotne od moich klientów świadczą o tym, że proces regeneracji jest absolutnie komfortowe.

Poniżej zdjęciacie przed wykonaniem makijażu permanentnego ust oraz zdjęcia – usta w trzecim dniu po zabiegu.

Фото до перманентного макияжа губ
gojenia ust po makijażu permanentnym
Usta mojej klientki. Zwróćcie uwagę, że istnieje efekt jakby suchych ust (minimum wygląda jak by spierzchniętymi, ale to nie tak). Tak goją się usta po makijażu permanentnym. Ważne nie odrywać małych skórek.

Powyższe zdjęcie udowadnia, że ​​permanentny makijaż ust goi się komfortowo. Usta po tatuowaniu przez 3-5 dni wyglądają normalnie. Kolor wciąż się kształtuje. Jak przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego? Przed zabiegiem konieczne jest zapobieganie opryszczce.

Zalecenia dotyczące komfortowego gojenia

Klienci muszą czuć się pewnie. Nikt nie chce ukrywać twarzy i siedzieć w domu ⠀ Co należy zrobić, aby usta zagoiłycie się miękko i szybko?

Pracuję tak ostrożnie, jak to tylko możliwe. Praca z miękką powierzchnią oznaczaę brak urazów, komfortowy rezultat gojenia ust. Możecie kontynuować swoje codzienne życie, jak chceszcie. Czyniąc to, przestrzegającie zasad, które zalecam.

Rzadko używam w swojej pracy znieczulenia. Mam lekką rękę. Klienci są zawsze zadowoleny z rezultatem. Podkreślam, że efekt, którego pragnie klient (i mistrz) nie zawsze jest możliwy do osiągnięcia po jednym zabiegu. Ważne jest, aby o tym ostrzec klienta. Aby uzyskać doskonały efekt, wymagane jest kilka zabiegów.

Na poniższym zdjęciu możecie ocenić wynik warg po zakończeniu dwóch zabiegów.

Techniczną część procesu, jak osiągnąć taki wynik, nauczam na warsztatach, szkoleniach. Opisane są wiele subtelności w moich artykułach naukowych i księżkach dydaktycznych.

Wynik po makijażu permanentnym.

Jak długo trwa gojenie się makijażu permanentnego ust?

  • Pierwszym etapem jest proces wizualny, gdy obrzęk ustępuje, Skórki łuszczą się – od 3 do 5 dni.
  • Drugim etapem jest całkowite przywrócenie skóry, okres-2-4 tygodnie. W tym czasie naskórek jest całkowicie przywrócony, można zobaczyć domniemany odcień na ustach.
  • Ostateczny wynik na ustach nie zawsze można ocenić po 1 sesji. Gąbki stają się idealnymi po korekcji. Czasam potrzebujesz cię 3 zabiegów, aby uzyskać idealny wynik.
  • Dla każdej techniki i wieka klientki istnieją pewne zasady.
  • Artykuły, zdjęcia, opinie na forach dotyczące procesu gojenia po makijażu permanentnym ust mogą mieć wątpliwości.
  • Czy powinieneś wykonać procedurę, czy istnieją przeciwwskazania, możecie dowiedzieć się podczas konsultacji ze swoim specjalistą.
  • Proszę, zaufajcie i słuchajcie opinii profesjonalistów. Nie zawsze informacja w internecie są wiarygodna.
  • Nowoczesny makijaż permanentny ust wyróżnia się technikiem wykonania od technologii, która były wcześniej. Dzisiaj możecie zrobić jasne albo naturalne usta.

Wynik po PM ust

Wszelkie pytania dotyczące proces wygojenia ust należy omówić z mistrzem przed zabiegiem .

Klient powinien być informowany o tym, jaki są proces makijażu permanentnego ust. Ważne jest, aby kobiety zdawały sobie sprawę, że przez jakiś czas będą musiały odczuwać niewielki dyskomfort. Z reguły pierwsze dwa – trzy dni.

Tak, są trudności w pracy. Ale często są one związane z patologią naczyniową warg, a także procedurami korygującymi (niepięknego makijażu) permanentnego makijaźu ust.

Wysokiej jakości, zagojony makijaż permanentny ust zawsze zdobić kobietę. Usta są gotowe na pocałunki.

Jeśli macie jakieś pytania-napiszcie w komentarzach.