Jak wybrać specjalistę makijażu permanentnego?

Jak wybrać specjalistę od makijażu permanentnego? Wiadomo, świat pełen reklam nie jest piękny, ale gdyby nie te reklamy … Na INSTAGRAMIE jest wiele pięknych prac.Uwielbiamy oglądać zdjęcia. Aplikujemy o usługę. Niestety, bardzo często nasze oczekiwania i rzeczywistość nie zawsze się pokrywają. Jak znaleźć dobrego wizażystę makijaża permanentnego? Odpowiedzi na pytania w tym artykule.

GDZIE WYKONAĆ JAKOŚCIOWY MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Argumentujemy obiektywnie. Niestety nie wszystkie kobiety mają idealną skórę, usta, brwi, ale wszystkie kobiety chcą być piękne.

W swoim portfolio na instagramie i na stronie internetowej nie przedstawiam wszystkich wyników zabiegów. Wiele efektów makijażu permanentnego wymaga korekty za innymi specjalistami!

Zadajemy sobie pytanie: jak wybrać specjalistę, gdy wszystkie zdjęcia w INSTAGRAMIE są podobne? Może to photoshop?

Przestańcie! Ważny sekret: zwróć uwagę na skórę-na zdjęciach powinna być różne. Zdjęcia i filmy powinny przedstawiać wyleczone przykłady makijażu permanentnego oraz wynik po zabiegach.

Większość użytkowników mediów społecznościowych woli przeglądać przetworzone zdjęcia. To nie zawsze są prawdziwe zdjęcia.


To dla mnie ważne, kiedy moja praca jest oceniana na twarzy klienta po uzdrowieniu. Zamieszczam realistyczne zdjęcia na stronie oraz w INASTGRAMIE.

перманентный макияж Минск - веки - стрелочка с растушёвкой на молодой коже
Makijaż permanentny powiek (zagojony) na młodej skórze
Возрастной перманентный макияж
Makijaż permanentny powiek (zagojony) 50+

Z praktyki chcę zauważyć, że wielu klientów chce uzyskać wynik dokładnie ze szkicu zdjęcia z sieci społecznościowej w jednej procedurze. Jeszcze raz podkreślam, że na portalach społecznościowych mistrzowie nie zawsze prezentują prawdziwe zdjęcia. Wiele osób tworzy idealny instagram, aby przyciągnąć klienta do usług i nie jest specjalistami.

Kolor i kształt w makijażu permanentnym

Kolor, kształt, objętość w makijażu permanentnym należy idealnie dobrać do koloru twarzy. W większości przypadków jednej sesji makijażu permanentnego nie wystarczy. Aby uzyskać idealny wynik, wymagane są 2, czasami 3-4 procedury.

Wynik po wygojeniu makijażu permanentnego

Ostateczny wynik po wygojeniu makijażu permanentnego wygląda estetycznie. Blizny powinny być nieobecne po wygojeniu.

Nie zapominajcie, że makijaż permanentny zawsze wymaga dodatkowych sesji – odnowienia.


Utrzymywanie się makijażu permanentnego na twarzy klientki wynosi od 1 roku do 2-3 lat. Zależy to od wielu czynników, w tym wieku.

Перманентный макияж губ – розовый оттенок
Makijaż permanentny ust bezpośrednio po zabiegu (zimny odcień skóry)
отек после перманентного макияжа губ
Jak wybrać specjalistę od makijażu permanentnego? Makijaż permanentny ust. Ciepłe oświetlenie (po tatuowaniu)
Заживший перманентный макияж губ. Перманентный макияж Минск
Wysokiej jakości zagojony makijaż permanentny ust. Pigment Ameia

Promocje makijażu permanentnego

Wielu klientów nie było zadowolonych z jakości, ponieważ wybrali makijażystę permanentną niewielkim kosztem. Dlatego musiałem poprawiać błędy wielu specjalistów.

Удаление желтых бровей
Korekta nieudanego makijażu permanentnego. Usuwanie za pomocą zmywacza
Удаление зеленых бровей
jak wybrać specjalistę od makijażu permanentnego? Usuwanie zielonych brwi. Korekta koloru brwi. Wykonano 1 zabieg

Кто не знает нюансы качественного результата и глядя на некачественный результат у других женщин – воспринимают татуаж с отрицательной стороны. Многие женщины так же не понимают, что перманент, как и любые услуги в сфере красоты, ещё раз подчеркну – требует обновления (коррекции) с течением времени.

Ile kosztuje makijaż permanentny?

Od czego zależy cena usług? Jak wybrać specjalistę od makijażu permanentnego
Jest wielu mistrzów makijażu permanentnego. Ale specjalistów w tej dziedzinie jest bardzo niewielu. Ceny usług są zupełnie inne. Powstaje pytanie: jak znaleźć profesjonalistę w tej dziedzinie?

Ważna jest umiejętność rozpoznawania reklam. Trudno jest wybrać artystę tatuażu.
Na przykład słowa mikropigmentacja, tatuowanie, makijaż permanentny są podobnymi pojęciami. Wynik zależy od techniki nałożenia pigmentu. Ważne: jakich pigmentów używa specjalista, robi to li on (ona) z kreatywnym podejściem, jaki zabieg.

Moja zasada jakości usług brzmi: nie szkodzić, róbić wszystko perfekcyjnie. Ważne dla mnie w swojej pracy używać certyfikowanych pigmentów o europejskiej jakości. Pamiętajcie, że 1 sesja nie zawsze wystarcza na perfekcyjny efekt.

JAK WYBRAĆ LINERGISTKĘ ORAZ GABINET MAKIJAŻ PERMANENTNEGO? Reklama i konsekwencje po makijażu permanentnym

Moje obserwacje z praktyki: klienci otrzymują fałszywe informacje w Internecie.

Badają, że są to jest lepsze pigmenty, a to jest gorsze pigmenty. Chcą, żebam zrobiła ja to tak, aby w efekcie unieść brwi są uniesione, a usta powiększone za pomocą makijażu permanentnego.

«Moi drodzy klienci! Pracuję, abyś stała się piękniejsza, podkreślam Twoje zalety i ukrywam Twoje niedociągnięcia. W swojej pracy używam dla Ciebie najlepszego sprzętu i barwników. Wynik jest dla mnie ważny. Pracuję jak wróżka – zmieniam Twój wygląd. Ale nie jestem chirurgiem plastycznym. Jestem malarzem z wiedzą medyczną»

Kiedy widzę twarza kobiet z kiepskiem jakościm makijaży permanentnоgo – nie rozumiem, jak klientka może być zadowolona ze kiepskiej pracy!

Niski koszt usług makijażu permanentnego – wskaźnik niskiej jakości 100%. Wysoka cena też nie zawsze jest wyznacznikiem jakości pracy.

Wybierając specjalistę, zaufaj swojej intuicji, nie spiesz się z wynikiem, słuchaj tego, co mówi mistrz. Moja zasada w pracy: w makijażu permanentnym łatwiej dodać blasku i koloru podczas dodatkowego zabiegu, niż przesadzić i wszystko zepsuć. Odpowiadam za moich klientów.

Możesz dowiedzieć się szczegółowo, korzystając z poniższych linków, jeśli jesteś zainteresowany – jak usuwa się makijaż permanentny niskiej jakości

Co oznacza PIGMENT INVERSION w makijażu permanentnym?

Pomoc klientom: Jak wybrać specjalistę od makijażu permanentnego?

Makijaż permanentny (mikropigmentacja, tatuowanie) to zabiegi drogie, trudne do wykonania z punktu widzenia procesu technicznego. Każdy indywidualny przypadek wymaga głębokiej analizy.

Reklama na INSTAGRAMIE

Kiedy wybierasz specjalista: kiedy wszystkie zdjęcia są w tym samym tonie i wszystko jest bardzo podobnie – to znak, że najprawdopodobnie zdjęcia są przetwarzane w Photoshopie. Portfolio specjalisty nie może być w jednej kolorystyce. Zdjęcia muszą być inne, ponieważ kolor skóry klienta (+ wiek) jest inny.


Jak wybrać specjalistę od makijażu permanentnego? MAKIJAŻ PERMANENTNY PO TYGODNIU

Перманентный макияж заживших бровей в технике напыления
Na zdjęciu – zagojona brew PM
Перманентный макияж бровей – заживший результата
Na zdjęciu – zagojona brew PM – zdjęcie bez filtrów.

Praca „kompletna” jest równoznaczna z „idealnym”.

Czynniki są ważne dla wysokiej jakości makijażu permanentnego: jak skóra przyjmuje pigment, jak wygląda kolor skury klientki i ile dodatkowych sesji trzeba wykonać (1 lub 2 dodatkowe procedury, czasami 3 są konieczne).

Powiedzmy, że zdecydowałeś się na wybór mistrza makijażu permanentnego. Po pierwszym zabiegu Wy rozczarowany wynikami. Nie spiesz się z wyciąganiem wniosków. Gdy praca jest wykonywana bez dodatkowej sesji (korekty), klient musi zrozumieć, że specjalista nie jest magikiem, aby stworzyć idealny wizerunek w jednej sesji.

Niezadowolenie klienta po PM często wyraża się w następujący sposób: pigment nie stał jasny, a wynik po zabiegu był jasny.

Zawsze potrzebna jest dodatkowa procedura – korekta, aby wynik był wysokiej jakości.

Wyjątkiem są przypadki pracy nieprofesjonalnej, gdy konieczne są procedury naprawcze! Kiedy potrzebna jest poprawka!

Как выбрать мастера бровей?Как выбрать мастера татуажа? Исправление цвета бровей. 1 сеанс осветления
Korekta koloru brwi. 1 sesja rozjaśniania. Przygotowanie brwi do korekcji koloru
Как выбрать мастера исправить брови? Удаление зеленых бровей. Исправление некачественного татужа
Usuwanie zielonych brwi.
Korekta tatuażu niskiej jakości

Nie twórzcie szerokich brwi na całej twarzy. Nie rób czarnych brwi! Wykonaj naturalny makijaż permanentny, profesjonalny. Nie jesteście klaunami! Jesteście księżniczkami!

Jak wybrać specjalistę od makijażu permanentnego?

Przykład historii z praktyki. Do mnie umówiła się kobieta z brwiami po innym specjalistie. Brwi są okropny. Bardzo szerokie. Konieczne są procedury usuwania.

Brwi są tak szerokie, że kobieta maluje je podkładem. Na pierwszym zdjęciu widać makijaż permanentny pod korektorem, a na drugim bez korektora.

Aby usunąć taką niejakościową pracę na twarzy, należy wykonać od 1 do 10 zabiegów korekcyjnych (usunięcie makijażu permanentnego!). To nie jest bardzo tanie.


Перманентный макияж в Минске. Как выбрать мастера? БРОВИ под тональной основой. Нечаственный перманентный макияж
1 zdjęcie. Brwi pod korektorem. Makijaż permanentny niskiej jakości
Некачественный перманентный макияж бровей
Drugie zdjęcie. Brwi bez korektora. Makijaż permanentny niskiej jakości

Czym jest odnowa brwi – Jak wybrać specjalistę od makijażu permanentnego?

Aktualizacja jest konieczna za półtora roku albo ROK (dużo zależy od techniki wykonania makijażu permanentnego, efektu końcowego oraz wieku klientki). Aktualizacja może kosztować tyle samo, co początkowa procedura podstawowa lub nieco mniej niż koszt procedury podstawowej.

MAKIJAŻ PERMANENTNY TO NIE TATUAŻ!

Film przedstawia efekt makijażu permanentnego po roku

Arogancki specjalistę – Jak wybrać specjalistę od makijażu permanentnego?

Kiedy specjalista z koroną – klienci boją się wyrazić swoją opinię, wstydzą się mówić o tym, co ich wprawia w zakłopotanie. Wszystkim mówią, że zrobili to perfekcyjnie, chociaż w rzeczywistości przyszli do mnie, aby poprawić słabą jakość pracy po innym specjaliście.

WSKAZÓWKA: nigdy nie zgadzaj się na usługę, jeśli coś poszło nie tak i głęboko wątpisz. Szykowne wnętrze, czuły administrator salonu, opinia innych w salonie i piękna muzyka – wszystko to jest kurzem.

Jeśli jesteś nieśmiała i boisz się wyrazić swoją opinię, to znak, że musisz odejść. Nigdy nie nalegam na zabieg, daję czas na przemyślenie i rozważenie za i przeciw. Tworzę szkic, aby klientka mogła zobaczyć wstępny efekt końcowy po wygojeniu.

Weź udział w płatnych konsultacjach. To znak jakości usług.


MIKROPIGMENTACJA – co to znaczyć?

– to złożony zabieg kosmetyczny. Mikropigmentacja to synonim zabiegów dermopigmentacji, makijażu permanentnego brwi, ust, powiek, korekcji blizn.

Przykłady zabiegów mikropigmentacji

Микропигментирование бровей
brwi – mikropigmentacja
Перманент Минск. Микропигментирование ареолы, дермопигментация ареолы / dermopigmentation areola в Минске
otoczka – mikropigmentacja
Микропигментация шрама, реконструкция шрама
Mikropigmentacja blizn

Makijaż permanentny był i pozostaje sztuką. 

10 lat temu ukończyłam swój pierwszy trening. Co roku chodzę na seminaria. Ale doświadczenie przychodzi z biegiem lat. Przekazywanie doświadczenia jest kosztowne, ponieważ jego zdobycie wymagało lat pracy i dużych sum pieniędzy.

Microblading to złożony zabieg, jeśli jest prawidłowo wykonywany na skórze słowiańskiej. Microblading nie potrwa dłużej niż makijaż permanentny. Ale jeśli zepsujesz brwi mikrobladingiem: procedury usuwania są problemem dla klienta i mistrza.


Wynik zabiegu mikropigmentacji

Перманентный макияж в Минске. Как выбрать мастера перманентного макияжа. Отзывы о перманентом макияже. Как выглядит перманентный макияж бровей после перманента.
Makijaż permanentny bezpośrednio po zabiegu

Заживший перманентный макияж губ. Где выбрать хорошего мастера перманентного макияжа губ. Где сделать губы качественно?
Makijaż permanentny ust – efekt gojenia – 2 zabiegi (główny + korekta)
Перманент бровей Минск. Заживший перманентный макияж. Пудовые брови. Качественный результат перманента. Мастер Алеся Хохлова.
Zdjęcie po 2 zmysłach. Brwi PM. Pudrowe brwi
Фото после перманента бровей.  Лучший мастер перманентного макияжа Минск. Автор работы Алеся Хохлова.
Zdjęcie zaraz po zabiegu PM. Specjalista Alesia Chochłowa

KONSULTACJE – Jak wybrać specjalistę od makijażu permanentnego?

Przed wykonaniem makijażu permanentnego wymagana jest konsultacja. Powinieneś czuć się komfortowo z mistrzem.

Zalecenie:

jeśli zwróciłeś się do specjalisty i intuicyjnie czujeszсie, że między tobą jest zimna ściana, lepiej odmówić się od zabiegu. Rezultat może być katastrofalny i godny pożałowania. Posłuchaj swojej intuicji.

Wizyta u ginekologa, stomatologa, traumatologa jest płatna. Odpłatna jest również konsultacja z profesjonalnym specjalistą. Konsultacje, przyjęcie klienta, to są godziny pracy, a właściwie usługa.

Некачественный перманентный макияж бровей в Минске. как выбрать мастера перманентного макияжа? Отзывы после перманента.
Makijaż permanentny niskiej jakości
Фото бровей после исправления формы и цвета. Читать отзывы о перманентном макияже в Минске. Отзывы о мастерах
Korekta makijażu permanentnego

WYNIK:

JAK WYBRAĆ SPECJALISTĘ OD MAKIJAŻU PERMANENTNEGO?

Nachalna reklama internetowa – bądźcie ostrożne.

Portfolio specjalisty nie zawsze mówi o profesjonalizmie.

Należy zwrócić uwagę na styl pracy.

Zaufaj swojej intuicji.Zapisywanie klientów z półrocznym wyprzedzeniem nie zawsze jest rzeczywistością. Ale może (mam to).

Stosunek do klienta musi być zawsze pełen szacunku.

Wielu klientów odwiedza promocje, zwróć uwagę, które studio je publikuje.

Czasami prowadzę promocje, gdy potrzebuję modelek do nakręcenia filmu. Jednocześnie gwarantuję wysoką jakość zabiegu.

Pamiętaj, że procedury nie zawsze są wysokiej jakości. Po wielu mistrzach muszę poprawić makijaż permanentny. Wymaga to dodatkowych licznych inwestycji finansowych ze strony klienta. Skąpiec często płaci dwa razy (przysłowie).

Niepokoją mnie promocje w makijażu permanentnym. Nie zawsze trzeba im ufać. Pamiętaj, że makijaż permanentny to proces jubilerski w celu uzyskania wysokiej jakości efektu.

Kursy makijażu permanentnego, szkoła MILLE$ENTA – online

Kontynuacja artykułu i odpowiedzi na pytania klientów TUTAJ