Powiększanie ust makijażem permanentnym

Wielu klientów stawia sobie cel – powiększanie ust makijażem permanentnym. Wypełniacze czy makijaż permanentny? Co najpierw zrobić?

Drogie kobiety. Co można zrobić za pomocą makijażu permanentnego:

 • można powiększyć usta (ale nie we wszystkich przypadkach),
 • stwórz efekt jasnych ust,
 • sprawić usta słodkimi i soczystemi.

Twarz, Na którą nakładany jest makijaż permanentny, ma objętość. Kiedy jest makijaż permanentny wykonywany w jednolitym kolorze, wynik nie jest dużym efektem

Artysta musi „posiadać” objętość w makijaże, poczuć to. To jest bardzo ważne.

Dzięki prawidłowej aplikacji cieni i półcieni, w makijażu permanentnym łatwo tworzy się objętość na ustach.

Aby to zrobić, musisz użyć teorii światła i cienia Leonarda da Vinci.

Makijaż permanentny na twarzy klientki to gra zimnych i ciepłych kolorów. Ich kompetentne połączenie uwydatnia i tworzy obraz obszernych naturalnych ust.

Światło w makijażu permanentnym

Przy prawidłowym zgryzie dolna warga zawsze wystaje lekko do przodu. Jego środek powinien być oświetlony światłem.

Na górnej wardze światło powinno padać na centralny guzek. W inny sposób nazywa się to Łukiem Kupidyna. Innymi słowy, najbardziej wyeksponowane obszary ust powinny być najbardziej oświetlone.

Skóra powyżej czerwonej granicy górnej wargi zawsze wydaje się jaśniejsza.

W tym obszarze pracujemy z najjaśniejszym pigmentem. Nadaj ustom „lekki” efekt.

Spojrzenie pod ukośnym światłem na usta ujawnia, że ​​skóra pod dolną wargą jest zacieniona. Ta część nigdy nie powinna być podkreślana podczas wykonywania makijażu permanentnego. Rozjaśnianie tego obszaru będzie wyglądało nienaturalnie.

Używamy tylko zaciemnienia.

Po zabiegu i zagojonym makijażu permanentnym ust. Powiększanie ust za pomocą tatuażu
KONTUR Z WYPEŁNIENIEM to zabieg makijażu permanentnego ust, który daje nasycony, świeży i estetyczny efekt końcowy. Ustasą wyraźnie podkreślone – jak pomalowane szminką, tylko się nie rozmywają i nie pozostawiają śladów. Efekt utrzymuje się nawet do 18 miesięcy.

Światło odblaskowe w makijażu permanentnym

Światło odblaskowe w makijażu permanentnym – światło na powierzchniach, które odbijają światło w cienie. To światło jest generowane na bocznych powierzchniach ust. Musi to wziąć pod uwagę specialist.

Mniej więcej taki sam układ światła i cienia na ustach.

Mistrz powinien umieć przenieść grę światła na twoje usta, aby odpowiednio dobrać kolory. Jednocześnie ważne jest zachowanie naturalności ust w procesie pracy. Objętość ust w makijażu permanentnym zależy bezpośrednio od kombinacji pigmentów i ich umiejscowienia na ustach.

Jeśli pomalujesz powierzchnię ust jednym kolorem (efekt szminki) – jest to dozwolone, gdy jesteś właścicielem pulchnych ust.

Zawsze zalecam stosowanie kilku kolorów w pracy, aby usta po wygojeniu nie wyglądały płasko.

Również te same usta w makijażu permanentnym w innym świetle mogą wyglądać jasno lub ciemno.

Jeśli chcesz efektu warg objętościowych, zaufaj mi. Zapisy na zabiegi makijażu permanentnego pod linkiem

Niejednorodny kolor na ustach

Czasami klienci narzekają, że ich dolna warga „wzięła się” gorzej niż górna. Dlaczego tak się dzieje?

Powód 1

W procesie gojenia wybrany pigment stracił jasność. Tutaj nie ma winy mistrza, jest to związane z procesem naprawy skóry. Przewidywanie-ile barwnika pozostanie u klienta po wygojeniu-jest niemożliwe z wielu powodów.

Powód 2

Prawo dystrybucji światła na powierzchni warg. Taki efekt-górna warga wydaje się jaśniejsza, występuje, ponieważ dolna warga jest lepiej oświetlona niż górna. Dlatego konieczne jest posiadanie wiedzy, jak wybrać odpowiedni odcień pigmentu dla górnej i dolnej warg.

Będę z tobą szczera – wiele pytań nasuwa się od klientów, którzy chcą powiększyć górną wargę. Dla wielu osób światło pada na usta prawie pod kątem prostym. Jeśli nałożysz pigment na te usta w jednolitym kolorze, nie stworzy to objętości.

Zadaniem jest rozwiązanie problemu za pomocą kompetentnego wyboru pigmentów, prawidłowe ustawienie akcentów świetlnych i cieni.

Kiedy sytuacja z ustami jest opłakana, lepiej wykonać konturowanie, następnie wykonać makijaż permanentny, aby jeszcze bardziej podkreślić objętość warg.

Makijaż permanentny ust z wypełnieniem. Wypełniacze ust

Po wprowadzeniu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego należy przez tydzień zapomnieć o wizycie w saunie i solarium.

Im rzadziej odwiedzasz solarium, tym dłużej będzie trwał efekt po wypełniaczu.

W ciągu dwóch tygodni od korekty zabronione jest wykonywanie peelingów, stosowanie peelingów.

Masaż twarzy po wypełniaczu można wykonać dopiero po miesiącu. Ważne jest, aby masować tylko nie w obszarze podawania leku.

Jeśli wypełnienie zostało wykonane na fałdach nosowo-wargowych, to depilację woskiem górnej wargi, makijaż permanentny i inne zabiegi należy odłożyć na miesiąc.

Jeśli wypełnienie zostało wykonane w okolicy warg i fałdów nosowo-wargowych, to przez kilka tygodni będzie obowiązywał zakaz wizyty u dentysty. Nie zaleca się w tym czasie szeroko otwierać ust.

Po odzyskaniu i zaleceniu kosmetyczki możesz wykonać makijaż permanentny ust.

Powiększanie ust – 1 ETAP zabiegu

как увеличить губы с помощью перманентного макияжа
 • Zwiększenie objętości warg oznacza nałożenie wzoru.
 • Objętość ust tworzy się początkowo ołówkiem.
 • Mistrz musi przekazać maksymalną objętość za pomocą makijażu, wzmocnić światło tam, gdzie zostanie narysowane w makijażu permanentnym.
 • Tworząc szkic, pociągnięcia należy nakładać prostopadle lub pod niewielkim kątem do konturu warg.

Powiększanie ust – 2 ETAP zabiegu

 • Zastosowanie znieczulenia. Przed zabiegiem zaleca się wykonanie testu na reakcję alergiczną. W mojej pracy bardzo rzadko stosuję znieczulenie.

Powiększanie ust – 3 ETAP zabiegu

 • Utrwalenie szkicu. Już prawie gotowe, pozostały ostatnie poprawki.
 • 90% sukcesu w pracy po wygojeniu zależy od prawidłowego utrwalenia szkicu przed rozpoczęciem procedury. Ponownie podkreślę dla klienta – po jednym zabiegu może się wydawać, że dolna warga jest jaśniejsza niż górna. Konieczna jest korekta-2 procedura jest obowiązkowa, jeśli chcesz uzyskać idealny wynik.

Powiększanie ust – 4 ETAP zabiegu

 • Opracowanie konturu i rozmieszczenie akcentów. Na tym etapie pracy nigdy nie powinieneś sięgać do kącików ust w celu uczynienia przejścia kolorów bardziej płynnym, jest to również ważne, jeśli klient chce wizualnie, używając makijażu permanentnego, podnieść kąciki ust. Następnie zaakcentuj środek obu warg.
 • Tworząc objętość warg, mistrz musi zrozumieć, jak powstaje kolor, kolorystyka jest bardzo ważna-jest to kolor po wygojeniu. Mistrz musi „zrozumieć” pigment, który działa.
 • W tym celu w Centrum Szkoleniowym makijażu permanentnego MILLECENTA prowadzimy warsztaty szkoleniowe z zakresu kolorystyki i pigmentologii

Powiększanie ust – ostatni krok

 • Pracuj ze skórą nad górną wargą. Moje zalecenia: z wyraźnym reliefem warg tatuaż jest wykonywany ostrożnie, nie spiesz się z akcentami. Kiedy ulga jest rozmyta, należy ją przeciwnie zaakcentować makijażem permanentnym.

JAK USUNĄĆ ZMARSZCZKI WOKÓŁ UST?

Zmarszczki nad górną wargą mogę dostosować wizualnie za pomocą makijażu permanentnego.

Korekta makijażu permanentnego z obszernym wykonaniem warg odbywa się nie wcześniej niż miesiąc po zabiegu. Naskórek musi się całkowicie zregenerować i zobaczymy, jak pigment znajduje się w skórze.

Gdy na ustach nie ma wystarczającej objętości i koloru, zalecam użycie pigmentu o odcień ciemniejszy niż poprzedni w drugiej procedurze.

Wynik tatuażu na ustach trwa od roku.

Po tatuażu – makijażu permanentnego, czas później, klienci przychodzą na aktualizację – korekcyi.

Moda w tatuażu ciągle się zmienia. Zamiast naturalnego efektu możesz chcieć efektownego odcienia warg.

Заживший перманентный макияж губ
+48506679358 – zapisy na zabieg wargowy

Nowoczesne technologie makijażu permanentnego pozwalają tworzyć arcydzieła o kobiecym wyglądzie. Wygląd kobiety odgrywa dużą rolę.

Dzięki permanentnemu makijażowi ust nigdy nie będziesz musiał martwić się o schludność ust. Zawsze będą wyglądać obszernie i atrakcyjnie, soczyste i seksowne.

Jak dbać o usta po makijażu permanentnym możesz dowiedzieć się tutaj.

Niech wszystkie kobiety na świecie będą super piękne!

Z najlepszymi życzeniami dla klientów, Millecenta