Jeśli znikłam na chwilę z Facebooka

Jeśli znikłam na chwilę z Facebooka i inst., to znaczy, że przygotowywany jest nowy, wartościowy projekt🔥

W zasadzie jestem osobą antyinternetową.
Chcę być z wami szczera.
W internecie pojawiam się wtedy, gdy mam ochotę tam być. Media społecznościowe pochłaniają wiele mojego czasu. Kto zna mnie bardzo blisko, ten wie, że gotuję coś niepowtarzalnego.

Pracuję wiele i ciągle się rozwijam, czytam, uczę się w różnych kierunkach. Stale się rozwijam w dziedzinie makijażu permanentnego, eksperymentuję w dziedzinie tatuażu, opracowuję programy szkoleniowe i techniki innowacyjne.

Aby produktywnie pracować z moimi klientami, przełączam swoją uwagę na studia w dziedzinie medycyny, być może jestem w innym kraju, lub cała moja uwaga jest w innym kierunku. Robię to po to, aby moja praca z klientkami w zakresie makijażu permanentnego była ciekawa i idealna, abym mogłam wykorzystywać zarówno umiejętności medyczne jak i artystyczne, a także lubię się uczyć nowych rzeczy i dzielić się nimi z moimi kursantkami.

W tym roku ukończyłam Polską Szkołę Grafiki Komputerowej, a także dołączyłam do kursu florystyki.

Chcę zdradzić Wam sekret – kocham rośliny, a chciałabym się nauczyć sztuki florystyki. Ten kierunek mnie inspiruje. Jest to szkoła polska, więc dla mnie to również duży plus, że mogę doskonalić swoją znajomość języka polskiego.

Opracowałam nowy kierunek szkoleń dla studentów, a nowymi projektami podzielę się z wami kochanie już wkrótce.

Chcę też poinformować, że w nowym roku będę przyjmować klientów nie w każdy weekend. Oznacza to, że sobota + niedziela są dostępne do umówienia. W kolejny weekend nieczynne są terminy. Dlatego jeśli chcesz być ze mną w weekend, sprawdź wcześniej grafik.

Uściski dla wszystkich.
Pozdrawiam, Millecenta