Jeśli znikłam na chwilę z Facebooka

Jeśli zniknęłam na chwilę z Facebooka i innych mediów społecznościowych, to oznacza, że przygotowywany jest nowy, wartościowy projekt🔥

W zasadzie jestem osobą antyinternetową. Chcę być z Wami szczera. W internecie pojawiam się wtedy, gdy mam ochotę tam być. Media społecznościowe pochłaniają wiele mojego czasu. Ten, kto zna mnie bardzo blisko, ten wie, że gotuję coś niepowtarzalnego.

Pracuję wiele i ciągle się rozwijam, czytam, uczę się w różnych kierunkach. Stale poszerzam swoje umiejętności w dziedzinie makijażu permanentnego, eksperymentuję w dziedzinie tatuażu, opracowuję programy szkoleniowe i techniki innowacyjne.

Aby produktywnie pracować z moimi klientkami, skupiam swoją uwagę na studiach z zakresu medycyny, być może jestem w innym kraju, albo cała moja uwaga jest skierowana w innym kierunku. Robię to po to, aby moja praca z klientkami w zakresie makijażu permanentnego była ciekawa i idealna. Chcę wykorzystywać zarówno umiejętności medyczne, jak i artystyczne. Ponadto, uwielbiam się uczyć nowych rzeczy i dzielić się nimi z moimi kursantkami.

Chciałabym zdradzić Wam sekret – uwielbiam rośliny, i się uczę sztuki florystyki. Ten kierunek mnie inspiruje.

Opracowałam nowe kierunki szkoleń dla studentów, a nowymi projektami podzielę się z Wami, drogie kochane, już wkrótce.

Chciałabym też poinformować, że w nowym roku będę przyjmować klientów nie w każdy weekend. Ale to również oznacza, że sobota + niedziela są dostępne do umówienia. W kolejne weekendy nieczynne są terminy. Dlatego jeśli chcesz być ze mną w weekend, poproszę – sprawdź wcześniej grafik.

Uściski dla wszystkich. Pozdrawiam, Millecenta